Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" narzeka na swoją figurę. Jednej rzeczy nie cierpi

Anna Bardowska znana z programu "Rolnik szuka żony" zaczęła odliczać dni do lata i wyznała, że planuje schudnąć. Ma powody do narzekań na figurę?

Anna Bardowska zyskała popularność zgłaszając się do drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". W jej przypadku wszystko potoczyło się zgodnie z planem - została żoną Grzegorza, a od tamtej pory można śledzić losy pary w sieci. Rolniczka rozwija swój biznes i jest już dobrze znaną influencerką. Oprócz tego zajmuje się domem i dwójką małych dzieci, dlatego nie narzeka na brak zajęć. Mimo że zawsze mogła pochwalić się nienagannym wyglądem, ostatnio zdradziła fanom, że planuje schudnąć.

'Rolnik szuka żony'. Kamila Boś"Rolnik szuka żony". Kamila zdradziła, ile waży. Jedno wyklucza w diecie

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pragnie schudnąć do lata. Pokazała, co zamierza zrobić

Anna Bardowska nawet po dwóch ciążach nie miała problemów z nadwagą. Mimo to w ostatnim czasie zauważyła u siebie wahania kilogramów, przez co nie do końca podoba się sama sobie. Na krótkim nagraniu na Instagramie zapowiedziała, że chciałaby schudnąć i wyrobić formę na lato.

I jak tu schudnąć? W domu ciężko jest złapać motywację i czas... Może do wakacji się uda - powiedziała.

Przyznała też, że nigdy dotąd nie była miłośniczką ćwiczeń fizycznych - wręcz przeciwnie.

Ja i ćwiczenia to magia. Jestem leniem numer jeden pod względem ćwiczeń - wyznała.

Anna Bardowska z 'Rolnik szuka żony' przyznała, że chciałaby schudnąćAnna Bardowska z 'Rolnik szuka żony' przyznała, że chciałaby schudnąć fot. instagram.com/ania.bardowska

Kasia 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kasia po rozstaniu wróciła na Instagram. Pozuje z bukietem róż

Mimo to przemogła się i zaczęła korzystać z hula hop z obciążeniem, które przy regularnym stosowaniu przynosi efekty w postaci smukłej talii. Co z dietą? Rolniczka wyraźnie dała znać, że przy codziennym gotowaniu dla dzieci i męża nie jest w stanie utrzymać dyscypliny. Ostatnio relacjonowała przygotowywanie domowej lasagne żartując, "i jak tu schudnąć?". Wiele kobiet na pewno rozumie jej rozterki.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: