Kamila z "Rolnik szuka żony" cieszy się formą. Teraz szczegółowo opowiada o diecie. Na tym nie koniec

Kamila Boś z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" opowiedziała o swojej diecie i aktywności fizycznej. Producentka pieczarek postawiła na zdrowe zamienniki produktów. Nie rezygnuje też z intensywnych treningów.

Kamila Boś wzięła udział w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka otrzymała rekordową liczbę listów, nie udało jej się jednak poznać "tego jedynego" w show TVP. Producentka pieczarek cieszy się sporą popularnością na Instagramie. Ostatnio zdradziła fanom sekret swojej sylwetki.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

"Rolnik szuka żony". Kamila zdradziła, jak utrzymuje szczupłą sylwetkę. "Samo nic się nie zrobi"

Kamila Boś zgromadziła na swoim instagramowym profilu niemal 160 tysięcy obserwujących. Kilka tygodni temu rolniczka podzieliła się relacją z 30. urodzin. Niedawno uczestniczka hitu TVP zdradziła, ile waży. Ostatnio natomiast postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania fanek i opowiedziała, jak dba o figurę. Okazuje się, że producentka pieczarek stawia na zdrową dietę i aktywność fizyczną.

Pytacie o moją dietę. Ja nie jestem na żadnej diecie. Ja po prostu mam zdrowe zamienniki, np. chleb biały zamieniłam na żytni, śmietanę na jogurt naturalny, mąkę pszenną na owsianą lub kukurydzianą. W domu może faktycznie ograniczam się i nie robię sobie dań z białym makaronem, ale jeśli gdzieś jadę na obiad i tam jest pomidorówka na śmietanie z białym makaronem, to to jem, nie rzucam hasłem "jestem na diecie", tylko jem. Ze słodyczy też nie rezygnuję, ale robię cardio, trening. Samo nic się nie zrobi - przyznała rolniczka.

Kamila Boś 'Rolnik szuka żony'Kamila Boś 'Rolnik szuka żony' Instagram/ kamila.bos

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska świętuje urodziny. Pochwaliła się prezentem. Wyjątkowo skromny

Kamila zaznaczyła też, że nie zapomina o piciu odpowiedniej ilości wody i suplementacji. Podzieliła się także swoim planem treningowym. Rolniczka ćwiczy aż pięć razy w tygodniu. Przez trzy dni wykonuje ćwiczenia cardio, natomiast pozostałe dwa poświęca innym treningom.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: