Klaudia z "Rolnik szuka żony" w wersji sauté. Bez makijażu ma cerę jak u dziecka

Klaudia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Cera uczestniczki show TVP robi wrażenie.

Dziewiąty sezon show "Rolnik szuka żony" cieszył się dużym zainteresowaniem widzów TVP. Edycja okazała się też wyjątkowo udana - przypominamy, że Michał zdążył się zaręczyć ze swoja partnerka Adą, starszy Tomasz tworzy związek z Justyną, a Klaudia wybrała Valentyna, z którym planuje przyszłość (niestety, związek Tomka i Kasi nie przetrwał). Zakochani nawet razem zamieszkali i chętnie dzielą się kadrami z codziennego życia na Instagramie. Klaudia podczas programu zachwycała wyglądem, a niedawno pochwaliła się, jak wygląda w naturalnej odsłonie.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

TVP Info jak zwykle w formie. Prezenterce odjęło mowę. 'Ojojojoj'Wpadka w TVP na żywo. Prezenterce odjęło mowę. "Ojojojoj..."

Klaudia z "Rolnik szuka żony" bez makijażu. Spójrzcie na tę cerę

Rolniczka zdołała zauroczyć wielu mężczyzn, którzy zdecydowali się napisać do niej list. Jak już wiemy, finalnie zaprosiła do swojego domu Kamila, Konrada i Valentyna, a ostatecznie to ten ostatni zdobył jej serce. Dziś tworzą zgraną parę i mają w planach wspólną przyszłość. Klaudia dzięki udziałowi w "Rolniku" zdobyła nie tylko miłość, ale również sympatię internautów. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Trzeba przyznać, że w naturalnej wersji prezentuje się równie świeżo i zjawiskowo.

'Rolnik szuka żony'. Klaudia bez makijażu'Rolnik szuka żony'. Klaudia bez makijażu Fot. Instagram/k__klaudi

Valentyn również chętnie publikuje treści na swoim Instagramie. W lutym pochwalił się romantycznym kadrem, którym udowodnił, jak dużym uczuciem darzy wybrankę. Uczestnik pokazał, jaki gadżet trzyma w sypialni, czym niezwykle ujął swoją ukochaną.

DodaDoda o relacji z dziećmi Pachuta. "Sama tego nie rozumiem"

Śledzicie losy bohaterów "Rolnik szuka żony"?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Dobra wiadomość dla fanów. Show wraca na antenę. Kiedy pierwsze odcinki?

Więcej o: