"Rolnik szuka żony". Dobra wiadomość dla fanów. Show wraca na antenę. Kiedy pierwsze odcinki?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony". To już oficjalne, kultowy format wkrótce wróci na antenę. Kiedy zobaczymy pierwsze odcinki? Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Program "Rolnik szuka żony" od 2014 roku sezonów cieszy się niesłabnącą popularnością widzów. Po zakończeniu dziewiątej edycji była mowa o naborze kolejnych kandydatów, ale nie potwierdzono żadnych oficjalnych informacji na temat emisji. Już wiadomo, że show wraca z przytupem na antenę. Sprawdźcie, kiedy pojawią się pierwsze odcinki. 

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

'Love Island'"Love Island". Produkcja zareagowała na apele widzów. Teraz Ola rozdaje karty

"Rolnik szuka żony" oficjalnie wraca z dziesiątą edycją. Kiedy pierwsze odcinki? 

Program "Rolnik szuka żony" wróci na antenę z jubileuszową dziesiątą edycją. Według ustaleń portalu Wirtualne Media show realizować będzie firma Fremantale Media i odcinki pojawią się w jesiennej ramówce stacji TVP1. Godzina emisji pozostaje bez zmian. Jeszcze w trakcie świąt wielkanocnych zostanie wyemitowany odcinek zerowy, w którym widzowie poznają nowych bohaterów. Będzie go można obejrzeć w Niedzielę Wielkanocną o 15.55.

Do wzięcia udziału w programie gorąco namawiali uczestnicy poprzednich edycji. Marta Paszkin była jedną z kandydatek Pawła farmera. Kobieta jest teraz szczęśliwą żoną, a niedawno para przywitała na świecie syna Adasia. 

Spontaniczna decyzja Pawła o zgłoszeniu się do tego programu pociągnęła za sobą szereg fajnych wydarzeń i konsekwencji, z czego jedną z nich trzymamy tu na rękach - napisała Marta zachęcając rolników do wzięcia udziału w programie.

Czy dziesiąta edycji programu "Rolnik szuka żony" będzie równie udana? Pozostało nam odliczać do pierwszych jesiennych dni. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

'Love Island'"Love Island". Mateusz zdradził publicznie, do czego doszło w kryjówce z Alicją

Zobacz też: "Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz nie do poznania jako drag queen. Skomentowała to jego była żona

Więcej o: