"M jak miłość". Sensacyjna wiadomość o ciąży Weroniki ujrzy światło dzienne. Werner będzie w rozpaczy

W 1718. odcinku "M jak miłość" Adam za namową Magdy podejmie próbę rozmowy na temat rodziny z ciężarną narzeczoną Weroniką. Ta niespodziewanie nie wytrzyma i wyzna prawnikowi prawdę. Werner popadnie w rozpacz.

Widzowie z zaciekawieniem śledzą kolejne perypetie bohaterów "M jak miłość". Adama Wernera znają jako przysłowiowego Piotrusia Pana. W ostatnich odcinakach serialu jego losy nieoczekiwanie się odmieniły. Prawnik zaczął spotykać się z mamą Poli, Weroniką. Po dwóch tygodniach kobieta obwieściła mu, że niedługo zostaną rodzicami. Adam nieco się przeraził, ale nieświadomy tego, że to nie on jest ojcem, postanowił zachować się odpowiedzialnie. W 1718. odcinku "M jak miłość" prawda ujrzy światło dzienne.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Prawda wyjdzie na jaw. Werner popadnie w rozpacz 

Plan Weroniki o wkręcenie Adama w ojcostwo zaczął się sypać, gdy o ciąży dowiedział się Kamil z Anitą, którzy nie do końca dali jej wiarę. Były partner mamy Poli szybko zauważył, że historia Weroniki nie trzyma się kupy.

 

W jednym z najnowszych odcinków kłamstwa wyjdą na jaw w najmniej oczekiwanym momencie. Adam złoży niezapowiedzianą wizytę Weronice. Będzie chciał porozmawiać o przyszłości. 

Co ty tu robisz? W ogóle bywasz jeszcze w pracy? - zapyta Weronika niemile zaskoczona.
Czasem... Weronika, możemy porozmawiać? O nas? Nie będę cię okłamywał, że cię kocham. Ale naprawdę bardzo cię lubię i uważam, że jesteś piękną, atrakcyjną kobietą. Więc zastanawiam się, czy moglibyśmy jakoś dać sobie szansę jako parze - zacznie Werner.

W tym momencie na twarzy Weroniki pojawi się zakłopotanie.

Nie chcesz? Nie rozumiem - zdziwi się Adam.

Po tych słowach nastąpi nagły przypływ szczerości. 

To nie jest twoje dziecko. Okłamałam cię. Bałam się, że sama sobie nie poradzę, ale to był błąd. Jesteś dobrym człowiekiem, nie zasługujesz na takie traktowanie - wyjaśni skruszona.
Ale jak to? No co ty? To jest jakiś żart, tak? Albo wiem znowu burza hormonów? Jesteś w ciąży, ja to wszystko naprawdę rozumiem - powie Werner.
Nie, Adam. Takie są fakty. To koniec. Oddam ci wszystkie rzeczy, które kupiłeś dla dziecka - zadeklaruje Weronika.

Werner będzie oszołomiony. Z niedowierzaniem przyjrzy się Weronice. Po dłuższej chwili zorientuje się, że został oszukany, a kobieta właśnie wyznała mu prawdę. 

Zatrzymaj je - powie wstrząśnięty.
Adam, przepraszam! - krzyknie Weronika.

Prawnik nawet się nie odwróci. Od razu ruszy w kierunku drzwi. Po tych wydarzeniach Adam sięgnie po alkohol. Z baru wsiądzie do taksówki i będzie chciał udać się do siedliska w Grabinie. Taksówkarz początkowo odmówi, ale poznając historię Wernera, zgodzi się na przejazd. 

1718. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany 20 marca o godzinie 20:55 na antenie TVP 2. Zamierzacie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.