"M jak miłość". Anita otworzy oczy Adamowi? Powie mu, że Weronika nie jest z nim w ciąży

W najnowszym odcinku "M jak miłość" przyjrzymy się bliżej sytuacji Adama. Prawnik chce oświadczyć się Weronice, Anita planuje go jednak powstrzymać. Przyjaciółka Wernera poznała sekret byłej dziewczyny Kamila.

Scenarzyści serialu "M jak miłość" postanowili odrobinę zamieszać w życiu Adama (Jacek Kopczyński). Prawnik od dwóch tygodni spotyka się z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska), a w poprzednich epizodach okazało się, że dziewczyna jest w ciąży. Werner jest gotów na małżeństwo, jego przyjaciółka, Anita (Melania Grzesiewicz) nie pozwoli jednak na to, by jej przyjaciel uklęknął przed Weroniką.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk, Piotr KraśkoKraśko spotykał się z Górniak. Wieczorkowski z Rosati. Zapomniane związki gwiazd

"M jak miłość". Anita rozbije związek Adama? Zdradzi mu, że nie jest ojcem dziecka Weroniki

W 1710. odcinku "M jak miłość" Anita po rozmowie z Weroniką nabierze sporo podejrzeń. Okaże się bowiem, że kobieta jest w czwartym tygodniu ciąży, zaś z Wernerem spotyka się od zaledwie dwóch tygodni. Przyjaciółka będzie chciała powstrzymać prawnika przed oświadczynami, ten jednak kupi pierścionek i będzie przygotowywał się do roli ojca. 

Plan Weroniki sypnie się, kiedy o ciąży dowie się Kamil (Marcin Bosak). Były partner mamy Poli (Hania Nowosielska) szybko zauważy, że jej historia nie trzyma się kupy. Będzie przekonany, że Werner nie jest ojcem dziecka kobiety.

Znam Weronikę na wylot... I nie mam żadnego powodu, żeby jej ufać - stwierdzi w rozmowie z Anitą.

Gryc będzie próbował ostrzec przyjaciela, jednak ten nie odbierze od niego telefonu, gdyż w tej właśnie chwili będzie oświadczał się Weronice. Kobieta bez wahania przyjmie pierścionek. Nie wiadomo, czy przyjaciele Wernera znajdą sposób, aby uchronić go przed katastrofalnym błędem.

Małgorzata TomaszewskaTomaszewska pokazała mamę. To znana tenisistka. "Już wiadomo, po kim ta uroda"

1710. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany już w poniedziałek 20 lutego o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Więcej o: