Gruzińska "królowa życia" pochwaliła się prezentem od męża na walentynki. Ma rozmach

Mariam Shu jest popularną gruzińską modelką i influencerką. Na Instagramie często dzieli się momentami z życia prywatnego. Właśnie pokazała, jaką niespodziankę przygotował dla niej mąż na walentynki. Nie każdy ma taki rozmach.

Mariam Shu pochodzi z Gruzji i jest modelką oraz influencerką. Wraz z mężem Davidem uchodzą za najpiękniejszą parę w kraju. Wychowują wspólnie trójkę dzieci. Najmłodszą pociechę powitali w grudniu ubiegłego roku. Mariam Shu uwielbia dzielić się luksusowym życiem w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu zdjęcia córek wywołały sporą kontrowersję na Instagramie . Internauci zarzucali, że dziewczynki nie wyglądają naturalnie i bardziej przypominają lalki. Mariam Shu tym razem pokazała, jak z mężem celebrują międzynarodowy dzień zakochanych

Zobacz wideo Sylwia Peretti o odejściu z "Królowych życia": Zrezygnowałam przez to, jak Łukasz i ja byliśmy postrzegani

Dagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska przed laty wystąpiła w "Pamiętnikach z wakacji". Ma talent?

Gruzińska "królowa życia" celebruje walentynki z rozmachem 

Mariam Shu, jak na królową życia przystało, walentynki obchodzi na bogato. Z okazji dnia zakochanych jej mąż, David postanowił obdarować swoją ukochaną licznymi prezentami. Nie brakowało olbrzymiego bukietu pięknych kwiatów, czerwonych balonów w kształcie serc i słodkiego ogromnego pluszaka w kształcie misia. Oczywiście wszystko z rozmachem w dobranych barwach i pokaźnych rozmiarach. By uczcić ten wyjątkowy dzień, Mariam Shu postanowiła dodać romantyczne nagranie na Instagrama . Modelka prezentuje się zjawiskowo w eleganckiej czerwonej sukni do ziemi, u boku męża w starannie dobranym garniturze. Para wybrała się na spacer. Oboje obdarzeni podarunkami dumnie kroczą po mieście. Nie brakowało czułych gestów, spojrzeń w oczy i delikatnych pocałunków. 

Szczęśliwych walentynek - napisała na Instagramie.
 

Sylwia Peretti, Dagmara Kaźmierska Peretti o relacjach z Kaźmierską. "Przestałam ją oglądać". Miała powód

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Tym razem fani nie szczędzili miłych słów. 

Oby każdy znalazł w swoim życiu prawdziwą miłość.
Prawdziwa Barbie. Ślicznie wyglądasz!
Macie ogromne szczęście - czytamy w komentarzach.

A wy jak obchodzicie walentynki, a może czekacie na dzień singla? 

Więcej o: