Wiemy, jaki program zastąpi "Królowe życia". Na ekranie zobaczymy dwie nowe twarze

TTV zapełni pustkę, którą zostawiły po sobie "Królowe życia". Już wkrótce na antenie stacji zobaczymy premierowy odcinek nowego show. Poznajecie bohaterki "Diabelnie boskich".

2 czerwca 2022 na antenie stacji TTV wyemitowany został finałowy odcinek 12. serii "Królowych życia". Był to ostatni epizod produkowanego od 2016 roku show. Program wylansował wiele gwiazd, które do dzisiaj prężnie działają w show-biznesie. Telewizja nie znosi jednak próżni - jak się dowiedzieliśmy, już lada moment na antenie TTV będziemy mogli oglądać nową produkcję.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska nie chciała opuścić "Królowych Życia": Jestem człowiekiem z zasadami

"Diabelnie boskie". Nowe show zastąpi "Królowe życia". Wiemy, kogo zobaczymy na ekranie

W "Diabelnie boskich" zobaczymy bohaterki, których losy ukazane były już w "Królowych życia". U boku Izy Macudzińskiej, Kasi Laluny Lirsz oraz Julii von Stein pojawią się dwie nowe biznesmenki. Twórcy programu zdecydowali się zaprosić do odcinków Karinę oraz Alex.

Karina ze swoim mężem Libańczykiem jest związana od 11 lat. Na jej drugim ślubie bawiło się aż pięć tysięcy gości! Przed laty była związana ze szwedzkim milionerem. Z pierwszym mężem doczekała się syna Roberta, który aktualnie ma 26 lat. Karina ma za sobą udział w szwedzkich "Żonach Hollywood".

 

Alex swoje życie dzieli pomiędzy Warszawę i Londyn. Jest ambitną singielką, a na co dzień rozwija influencerską karierę - na Instagramie obserwuje ją ponad 40 tysięcy osób. Domowy budżet zasila także poprzez udzielanie korepetycji z języka angielskiego.

 

Show "Diabelnie boskie", w odróżnieniu od "Królowych życia", będzie skupiał się na zawodowych aspektach życia bohaterek. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak ambitne kobiety rozwijają własne biznesy i powiększają majątki. Będziecie oglądać?

Więcej o: