Dagmara Kaźmierska przed sławą wystąpiła w... "Pamiętnikach z wakacji". Dała popis talentu. Mamy zdjęcia

Dagmara Kaźmierska, zanim stała się najbardziej rozpoznawalną bohaterką "Królowych życia" wystąpiła w paradokumentalnym serialu "Pamiętniki z wakacji". Jak sobie poradziła?

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

W 2023 roku postaci Dagmary Kaźmierskiej nie trzeba już nikomu przedstawiać. Jej barwna osobowość to jeden z kluczowych elementów sukcesu produkcji TTV "Królowe życia", która skradła serca widzów. W popularnym reality show gwiazda pokazuje swoje luksusowe - ale i zaskakująco przyziemne - życie.  Przez mroczną przeszłość ma też licznych przeciwników, ale jednego na pewno nie można jej odmówić - jest o niej głośno i wciąż wzbudza kontrowersje. Kaźmierska, zanim stała się sławna, pojawiła się też przed laty w paradokumentalnym serialu "Pamiętniki z wakacji".

Zobacz wideo "Nie mam kontaktu z uczestnikami... to nie moi ludzie" Sylwia Peretti ostro o relacjach w programie "Królowe życia"

 "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska przed sławą wystąpiła w... "Pamiętnikach z wakacji"

Popisy aktorskie Dagmary Kaźmierskiej możemy podziwiać w 51. odcinku "Pamiętników z wakacji". Celebrytka wcieliła się w postać Krystyny, zapracowanej bizneswoman, której w związku z licznymi obowiązkami zawodowymi trudno było wygospodarować czas na zasłużony urlop.

'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumentalnym hicie sprzed lat. Zagrała zapracowaną mamę Dżesiki'Królowe życia'. Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumentalnym hicie sprzed lat. Zagrała zapracowaną mamę Dżesiki fot. screen ipla.tv

Kiedy jednak udaje się jej wyjechać na Gran Canarię, okazję tę wykorzystuje do poprawy relacji rodzinnych i w tym celu zabiera swoją córkę Dżesikę. Niestety, misja okazała się dość trudna do zrealizowania, bo na wyjeździe pojawił się mężczyzna, który... spodobał się zarówno matce, jak i córce. Jaki był finał tej historii? W tym celu musicie już sięgnąć po archiwalne odcinki "Pamiętników z wakacji".

Odcinek, w którym zagrała Kaźmierska, był nagrywany i emitowany w 2016 roku. Od tego czasu minęło sześć lat, a Kaźmierska nieco się zmieniła. Oglądaliście 51. epizod "Pamiętników z wakacji"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.