"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie. "Ale figura, ogień!"

Dagmara Kaźmierska opublikowała wideo z wakacji, na które wybrała się z koleżankami. Panie bawiły się na całego i tańczyły na jachcie w rytm egipskiego przeboju. "Królowa życia" doskonale wie, jak wywołać pożar w komentarzach. Fani oszaleli, widząc jej figurę i zasypali celebrytkę komplementami.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska doskonale wie, jak zrobić wokół siebie dużo szumu. Nie bez powodu została wybrana na jedną z "Królowych życia". Jej bezpośredniość i pewność siebie przyciągają ludzi jak magnes. Na swoim instagramowym profilu zgromadziła już ponad milion obserwujących, a liczba ta nieustannie rośnie.  

"Królowa życia" jest właśnie na wakacjach i cieszy się nowo nabytą szczupłą sylwetką. Celebrytka przechodziła ostatnio zabieg liposukcji i efekty są już wyraźnie widoczne. Na jednym z opublikowanych filmików pokazała, jak świetnie bawi się z koleżankami na jachcie. W komentarzach natychmiast posypały się komplementy.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Dagmara Kaźmierska należy do osób, które z życia czerpią pełnymi garściami. Jak sama wielokrotnie pisze w opisach zdjęć, skupia się na byciu tu i teraz i nie przejmuje się za bardzo tym, co przyniesie jutro. Jak widać, celebrytka swoją filozofię wprowadza od razu w życie i bawi się świetnie. 

Na Instagramie pokazała, jak wygląda jej wolny czas na wakacjach. Na opublikowanym filmiku Dagmara tańczy z koleżankami na jachcie w rytm egipskich przebojów. Celebrytka zachwyciła swobodą i radością. "Tak trzeba żyć" - napisał jeden z obserwatorów. Fani od razu zwrócili też uwagę na szczupłą sylwetkę i zachwytom nie było końca.

Pani Dagmarko, co za figura, niejedna osiemnastka zazdrości.
Jesteś magiczna Dagmaro, aż promieniejesz radością życia.
Ale figura, ogień! - czytamy w komentarzach.

Dagmara jest bardzo pewna siebie i nie zwraca uwagi nawet na uszczypliwe komentarze. Jak sama wielokrotnie wygłasza, najważniejsze jest poczucie własnej wartości i odważne życie. Do takiej postawy nawołuje też swoje obserwatorki. 

Kochani. Poczucie własnej wartości zależy od nas samych. Nie dajmy się nikomu stłamsić! NA BOSO, ALE W OSTROGACH. A jak! - czytamy pod jednym z postów.
Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie. "Ale figura, ogień!"
 
 

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska ma za sobą kryminalną przeszłość

Dagmara Kaźmierska, zanim zyskała popularność, odsiedziała wyrok w więzieniu. Została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch po liposukcji. "Sześciopak się robi"

Więcej o: