"Królowe życia". Dagmara i Edzia pokłóciły się przed kamerami. "Edyta była bardzo bezczelna"

Widzowie "Królowych Życia" przywykli do głośnych sprzeczek pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a jej najlepszą przyjaciółką Edzią. Pomiędzy paniami narodził się kolejny konflikt, a celebrytka ujawniła, że zerwała kontakt z Edzią.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną gwiazdą programu "Królowe Życia". W show pokazuje kulisy życia prywatnego, a widzowie mieli okazję poznać nie tylko jej syna Conana, ale i dwójkę bliskich znajomych, Jacka i Edzię. Od jakiegoś czas plotkowano, że relacje na linii Dagmara-Edzia są napięte bardziej niż zwykle, a panie poważnie się pokłóciły. Dagmara w w "Domówce u Dowborów" przyznała, że zerwała kontakt z Edzią, gdyż ta źle się o niej wypowiadała. Teraz spotkały się ponownie i nie mogło obyć się bez krzyków. Wszystko zarejestrowały kamery. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oszustwa, sutenerstwo, korupcja, próba gwałtu na babci. Gwiazdy programów telewizyjnych mają kryminalną przeszłość

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

"Królowe Życia". Dagmara i Edzia pokłóciły się na wizji

Dagmara Kaźmierska i Edzia nie są ze sobą tak blisko jak kiedyś. Na Instagramie TTV pojawiło się wideo, z jednego z wypadów gwiazdy z jej przyjaciółką. Panie próbowały wykonać sesję zdjęciową. Dagmara doradzała przyjaciółce, jak ta ma pozować, co niekoniecznie spodobało się Edzi. 

Słuchaj, stań tak i rozwiej włos. Zrób tak tym włosem - proponowała Dagmara.
Nogą sobie zrób! Nie dyskutuj! Robisz? Bo zaraz schodzę. Nie będę zawiewać jak tobie się chce - odpowiedziała wyraźnie podirytowana Edzia.
 

W komentarzach internauci zastanawiali się, czy Dagmarze i Edzi udało się zakopać topór wojenny, ale okazało się, że pokazano stare odcinki, które nagrywano jakiś czas temu. 

Edyta była bardzo bezczelna wobec Dagmary.
Czyżby panie się pogodziły? Zastanawiał się jeden z obserwatorów.
Stare odcinki - odpisał kolejny fan.

Jak widać, napięte relacje towarzyszyły im od dawna i nic nie zapowiada tego, by miały się pogodzić. 

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska sparodiowała swoją najlepszą przyjaciółkę! Edzi może się to nie spodobać! W tle plotki o zakończeniu znajomości

Małgorzata SochaSocha opublikowała zdjęcie męża i syna. Zrobiła je niedługo po porodzie

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Zanim Dagmara Kaźmierska stała się popularna, odsiedziała wyrok 14 miesięcy więzienia za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, nakłanianie do prostytucji i prowadzenie agencji towarzyskiej w latach 2005-2009.

Więcej o: