Dagmara Kaźmierska sparodiowała swoją najlepszą przyjaciółkę! Edzi może się to nie spodobać! W tle plotki o zakończeniu znajomości

Dagmara Kaźmierska i jej najlepsza przyjaciółka Edzia w programie "Królowe życia" udowodniły, że są jak dwa żywioły. Fani spekulują jednak o końcu znajomości. Celebrytka nagrała TikToka, na którym przedrzeźnia Edytę. - To jest mój live. Nie pytajcie mnie o jakiegoś Jacka i Dagmarę - grzmiała Kaźmierska.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z ulubionych bohaterek "Królowych życia". Gwiazda w programie chętnie pokazuje swoje życie, jak i przyjaciół. Widzowie mieli okazję poznać Jacka i Edzię, którzy natychmiast zaskarbili sobie ich sympatię. Podczas gdy przyjaźń z mężczyzną jest niezachwiana, fani spekulują, że coś mogło poróżnić Dagmarę i Edzię. Kaźmierska dolała jedynie oliwy do ognia, publikując prześmiewczego TikToka. Na filmiku zadrwiła z ostatniej transmisji na żywo, jaką zorganizowała jej przyjaciółka. Nagranie raczej nie spodoba się Edzi. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mieszkanie Dagmary z "Królowych życia" do skromnych nie należy. Złoto, srebro, diamentowy żyrandol i ekstrawagancka łazienka

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wyjawia jeden ze swoich sekretów

Dagmara Kaźmierska na TikToku przedrzeźnia Edzię. To może się jej nie spodobać 

Dagmarę Kaźmierską i Edzię łączy wyjątkowa więź. Znają się od lat. Ich głośne kłótnie mieli okazję oglądać widzowie "Królowych Życia", jednak po każdej sprzeczce szybko się godziły. Edzia mogła liczyć na wsparcie przyjaciółki, gdy przebywała na kwarantannie. Jednak w ostatnim czasie fani zaczęli spekulować, że ich przyjaźń mogła nagle się zakończyć. Ma to związek nie tylko z tym, że Edzia zaczęła rzadziej pojawiać się u boku Kaźmierskiej, ale również i postem Dagmary, który niedawno opublikowała na Instagramie: 

Nie dasz dziadowi zdechnąć, to dziad ci nie da żyć! (...) Pamiętajcie! Szansę możemy dać raz i tylko raz. Jeśli ktoś po tym dalej nie szanuje nas i samego siebie robiąc te same śmieci to znaczy, że nie zasługuje na drugą szansę! Wciąż popełniałam te same błędy. A trzeba znów pomóc i tak wciąż kolejne szanse, które zabierały mi zdrowie, energię i moje pieniądze. Ciągle, ciągle się litowałam i było: a piać od nowa - pisała.

W komentarzach jednak podkreśliła, że nie ma on związku z Edytą, ale nie przekonała tym fanów. 

 

Teraz na TikToku celebrytki pojawiło się nowe wideo. Dagmara z humorem odtworzyła niedawnego live'a Edzi, w którym ta ze zdenerwowaniem odpowiedziała na liczne pytania fanów o to, gdzie podziała się Kaźmierska i Jacek. "To jest mój live. Nie pytajcie mnie o jakiegoś Jacka i Dagmarę" - miała odpowiedzieć Edyta. 

Dagmara założyła czarną perukę, by bardziej upodobnić się do przyjaciółki, a usta pomalowała czerwoną szminką. Założyła czarną stylizację i w typowy dla Edzi sposób, zaczęła odpowiadać na komplementy widzów. 

Zapraszam na lajfa mojej przyjaciółki Edzi. Tylko pamiętajcie! Nie pytać o Dagmarkę - napisała "Królowa życia".

Dagmara Kaźmierska - kryminalna przeszłość

Dagmara Kaźmierska w 2009 roku została zatrzymana przez policję. Skazano ją prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, nakłanianie do prostytucji i prowadzenie agencji towarzyskiej. W więzieniu spędziła 14 miesięcy. Po odbytej karze postanowiła zmienić swoje życie. Zarzeka się, że mroczne czasy ma za sobą i już nigdy nie złamałaby prawa.

Myślicie, że ich przyjaźń jest niezagrożona? W końcu nie od dziś wiadomo, że celebrytka i Edzia mają do siebie duży dystans. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.