Cichopek zrobiła przedziałek i wyprostowała włosy. I jak? "Fryzura nietrafiona"

Katarzyna Cichopek na Instagramie dzieli się pomysłami na ciekawe stroje oraz fryzury. Na najnowszym zdjęciu jest w wyprostowanych włosach. Co na to fani?

Katarzyna Cichopek, czyli aktorka znana z serialu TVP "M jak miłość" oraz prowadząca "Pytanie na śniadanie", tym razem postawiła na proste włosy. Przeważnie możemy zobaczyć celebrytkę w kręconych, więc niektórzy byli zaskoczeni takim widokiem. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie

Katarzyna Cichopek w prostych włosach. Zdania są podzielone

Gwiazda TVP wstawiła na Instagaram zdjęcie z pączkiem. Jednak to nie ten przysmak skradł show, a nowe uczesanie Cichopek. Poza wyliczaniem zjedzonych pączków w komentarzach, obserwatorzy aktorki krytykowali jej fryzurę.

Kasia sorry, ale lepiej wyglądasz w niewyprostowanych włosach. Jesteś bardziej sobą, twarz lepiej wygląda.
Najładniej w lokach.
Fryzura nietrafiona.
 

Kręcone, krótkie czarne włosy są cechą charakterystyczną Cichopek. Od czasu do czasu prezenterka lubi pokazać się w innym wydaniu. Podobną fryzurę miała w poście walentynkowym. Tam z kolei obserwatorzy wytykali Cichopek nadmierną ilości Photoshopa.

Chce być pani wiarygodna dla innych, to proszę pokazywać się bez używania filtrów. Tym bardziej, gdy się używa ich bardzo nieumiejętnie.

W wywiadzie z nami aktorka temu stanowczo zaprzeczyła. Nie przerabia zdjęć wstawianych na Instagram. Skrzywienia na fotografiach są według niej dziełem natury. Aktorka zaapelowała w rozmowie również do tych, którzy stosują body shaming, czyli próbują zawstydzić ze względu na wygląda. 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek na antenie "Pytania na śniadanie" wbiła szpilę Joannie Opoździe. Poszło o kolejne dziecko aktorki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.