16 lutego Joanna Kulig pojawiła się na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Gwiazda pozowała w wartym 84 tys. złotych białym komplecie od Chanel u boku takich gwiazd jak Anne Hathaway, Peter Dinklage i Marisy Tomei. Aktorzy promowali nową komedię "She Came to Me". Internauci, zamiast gratulować zdolnej Polce roli u boku hollywoodzkich gwiazd i udanej kariery, skupili się na krytykowaniu jej kreacji. Polska projektantka pokazów oraz promotorka mody Dorota Wróblewska stwierdziła, że "ten duet nie gra". Chodziło jej o dobór stroju do sylwetki Kulig. W obronie aktorki stanęła jednak Karolina Domaradzka. Teraz głos zabrała sama zainteresowana.
Aktorka udzieliła wywiadu Annie Tatarskiej w śniadaniówce "Dzień dobry TVN". W rozmowie został poruszony temat zagranicznej kariery Kulig. Polska aktorka może się pochwalić licznymi sukcesami w kraju i za oceanem.
To są takie zaskakujące rzeczy, które mi się przydarzają. Nie przypuszczałam, że właśnie naszym filmem będziemy otwierać Berlinale. Zaczęło się od jury w Gdyni, potem poleciałam do Stanów, potem było Cannes, a teraz Berlinale. Mam nadzieję, że to się nie skończy. Jest za co być wdzięcznym - przyznała Kulig.
Podczas rozmowy został też poruszony temat szeroko komentowanego kompletu od Chanel, a także czerwonego dywanu ogólnie. Aktorka wyznała, że choć zaliczyła już wiele wyjść, są one zawsze dla niej stresujące.
Jest to stresujące, takie wyjście na czerwony dywan. Chanel zaproponował mi, że wystąpię w ich outfitach, no to potem czytam takie newsy, że mam strój za ileś tysięcy, a przecież to jest wszystko wypożyczone. Ja się ucieszyłam, że mi coś takiego zaproponowano, stwierdziłam, że czemu nie - wyznała Kulig.
A wam jak się podobała stylizacja Joanny Kulig?
Popek uderza w "przestarzałe panny młode po 30", które "nie mogą znaleźć chłopa". Punktujemy, co przemilczała
Była kochanką Clintona. Tak po latach wygląda Monica Lewinsky. Zaskakujące, czym się zajmuje
Książę Jan Lubomirski przekazał na WOŚP grafikę Pabla Picassa. Teraz się tłumaczy
To pytanie zaskoczyło Lewandowską. Nie wiedziała, co odpowiedzieć
Chorosińska prawi o rodzinie, a internauci się zagotowali. Natychmiast wytknęli jej hipokryzję
Stramowski zaskoczył wyznaniem o rozwodzie z Warnke. To dlatego się rozstali
Wieści dotyczące nowych odcinków "Rancza". Wiadomo, kiedy zobaczymy je na antenie
Joanna Szczepkowska uderzyła w Zbigniewa Ziobrę. "Strach się bać"
Senyszyn jasno o zakazie alkoholu w Sejmie. Takie ma zdanie