Berlinale. Joanna Kulig w komplecie od Chanel. Zapozowała obok amerykańskich gwiazd

Joanna Kulig pojawiła się na konferencji prasowej filmu "She Came to Me". Produkcja otworzy tegoroczne Berlinale. Polska aktorka zachwyciła w kostiumie od Chanel. Na dywanie pozowała u boku amerykańskich gwiazd.

Sukces nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" spowodował, że Joanna Kulig awansowała do grona najbardziej docenianych polskich aktorek. O jej talencie może się teraz przekonać cały filmowy świat. Tym razem polska aktorka pojawiła się na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. U boku takich gwiazd kina jak Anne Hathaway i Marisy Tomei promowała tam komedię "She Came to Me". My zwróciliśmy uwagę na jej stylizację. Kulig postawiła na total look od Chanel.

Zobacz wideo Rozmowa z Joanną Kulig z okazji premiery "Pajęczyny". "Nie grałam jeszcze takiej postaci"

Joanna Kulig w tweedowym komplecie od Chanel. Zadała szyku na Berlinale

Joanna Kulig pokazała się w stylizacji w iście paryskim stylu. Aktorka miała na sobie biały komplet, który zestawiła z klasycznymi czarnymi szpilkami i prostym topem. Całość dopełniły okazałe kolczyki i ciemne paznokcie. Zdolna Polka prezentowała się naprawdę światowo.

Joanna KuligJoanna Kulig Fot. Christopher Tamcke/Shutterstock

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Podczas tegorocznego Berlinale o statuetkę Złotego Niedźwiedzia powalczy 18 filmów. Niestety, w stawce po raz kolejny nie ma żadnej polskiej produkcji. Dyrektorzy festiwalu postawili w tym roku na różnorodność i odkrywanie nowych talentów, stąd w konkursie brakuje również filmów słynnych reżyserów. 

Film "She Came to Me" opowiada o parze nastolatków, którzy wierzą, że ich związek może trwać do grobowej deski, o kompozytorze, który szuka inspiracji, a także kobiecie, która z pozoru ma już wszystko, ale w najmniej oczekiwanym momencie spotyka miłość na swojej drodze. Uroczysta premiera filmu odbędzie się 16 lutego, podczas otwarcia Berlinale. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.