Joanna Koroniewska przyjaźni się z aktorami z "M jak miłość"? A skąd. Wymowne słowa

Joanna Koroniewska przez lata wcielała się w postać Małgorzaty Mostowiak w serialu "M jak miłość". Teraz fani dopytują celebrytkę, czy utrzymuje kontakty z innymi aktorami z obsady. Okazuje się, że o przyjaźni nie może być tu mowy. Padły wymowne słowa.

Joanna Koroniewska jest zaliczana do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Ostatnio jej aktywność przeniosła się głównie do sieci. Razem z Maciej Dowborem w trakcie pandemii zorganizowali internetową "Domówkę u Dowborów", która spotkała się ze sporym odzewem fanów. Przez lata Koroniewska występowała w hitowym serialu TVP "M jak miłość", gdzie wcielała się w postać Małgorzaty Mostowiak. Teraz fani dopytują ją, jak wyglądają relacje z pozostałymi aktorami z produkcji. Okazuje się, że tytułowej miłości tu raczej brak, chociaż sentyment pozostał. 

Joanna KoroniewskaKoroniewska chciała pożegnać umierającą mamę. Nie dostała wolnego w szkole

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska nie utrzymuje kontaktu z aktorami z "M jak miłość": Tak się sprawy ułożyły

Joanna Koroniewska zorganizowała obserwatorom na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Jedno z nich dotyczyło tego, czy aktorka utrzymuje kontakt z obsadą serialu "M jak miłość". Odpowiedź mogła być dla niektórych zaskoczeniem. Okazuje się, że wcale nie jest kolorowo, a przyjaźnie w branży to nie jest częste zjawisko. 

Żywimy do siebie sentyment, ale raczej nie utrzymujemy kontaktu. W naszym zawodzie cały czas poznaje się nowych kolegów, w kolejnych projektach. Ja generalnie mam mało bliskich przyjaciół z naszego środowiska. Dlaczego? Jakoś tak się sprawy ułożyły. Ale nie narzekam. Wręcz przeciwnie - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska Fot. Instagram.com/joannakoroniewska

Więcej zdjęć Joanny Koroniewskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi? Czy może jednak byliście przekonani, że stosunki między aktorami pozostały bardziej serdeczne? 

Paweł Okraska zdobył popularność, grając w serialowego Michała Łagodę czyli męża Małgorzaty Mostowiak w 'M jak miłość'. Niestety w 2014 roku jego postać została uśmiercona. Teraz aktor powraca w najnowszym serialu TVN pt. 'Diagnoza'.
Serce Pawła Okraski jest już zajęte - kilkanaście lat temu wziął ślub z koleżanką z branży, Magdaleną Walach. Para bardzo często pojawia się razem na ściankach. Zobaczcie galerię tego przystojniaka."M jak miłość". Paweł Okraska grał ukochanego Małgosi. Co u niego słychać?

Więcej o: