"M jak miłość". Paweł Okraska grał Michała, męża Małgosi. Jego żona to sławna aktorka. Też odeszła z serialu

Paweł Okraska w serialu "M jak miłość" wcielił się w postać Michała Łagody, ukochanego Małgosi. Burzliwa historia ich miłości powiązana była z rodzinną tajemnicą, a Michał w kilku pierwszych sezonach był jedną z kluczowych postaci. W 2004 roku nagle zniknął. Co u niego słychać?

Michał Łagoda (Paweł Okraska) był w serialu "M jak miłość" mężem Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska). Ich niespodziewane uczucie rozkwitło na tle rodzinnej tajemnicy. Ojciec Michała - Zenon (Emil Karewicz) był dawną miłością Barbary (Teresa Lipowska), a ich rody były skonfliktowane. Małgosia i Michał tworzyli szczęśliwą parę, ale i w ich związku nastał kryzys. Michał wyjechał za granicę, a po powrocie okazało się, że zdradził Małgosię z mężczyzną, co wkrótce zakończyło ich małżeństwo. Dzięki roli w "M jak miłość" Paweł Okraska zyskał popularność i sympatię widzów. Czym się dzisiaj zajmuje?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

'Lombard. Życie pod zastaw'. Ekipa żegna Mateusza Murańskiego. 'Stworzył jedną z kultowych ról'"Lombard. Życie pod zastaw". Ekipa żegna Mateusza Murańskiego

"M jak miłość". Paweł Okraska grał w serialu ukochanego Małgosi Mostowiak. Co u niego słychać?

Paweł Okraska po roli w serialu "M jak miłość" pojawił się także w innych popularnych produkcjach. Mogliśmy go oglądać m.in. w "Na dobre i na złe", "Klanie" czy serialu "Komisarz Aleks", ale to teatr jest jego największą miłością.

Moja mama polonistka zabierała mnie często do teatru, potem wysyłała na spektakle dyplomowe, ale chyba przez myśl jej nie przeszło, że będę chciał studiować w szkole teatralnej. W pewnym momencie zaczął mi się podobać świat kreowany na scenie, był jakiś... bardziej doskonały niż to, co znałem ze szkoły czy z podwórka - powiedział w wywiadzie dla "Vivy!".

Dzisiaj Paweł Okraska grywa na deskach Teatru Żelaznego w Katowicach, gdzie pojawił się m.in. w przedstawieniach "Babski Comber" i "Izba (nie) Przyjęć". W Warszawie można było podziwiać jego aktorskie umiejętności w Teatrze Skene.

Prywatnie Paweł Okraska jest związany z Magdaleną Walach. Aktorka także dostała angaż w "M jak miłość", gdzie wcieliła się w postać Agnieszki. Walach i Okraska są małżeństwem od 20 lat, ale aktorzy stronią od lansowania się na okładkach magazynów i skupiają na życiu rodzinnym, które jest dla nich największą wartością. Para poznała się jeszcze na studiach aktorskich w Krakowie. Dla Pawła to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zauroczony biegał po szkolnych korytarzach, by choć na chwilę dojrzeć ukochaną.

Szukałem jej, jak jakiś małolat zaglądałem przez dziurkę od klucza do sal, w których miała zajęcia - powiedział w rozmowie z magazynem Viva.

Na drugim roku studiów Paweł Okraska wyznał Magdalenie Walach miłość. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2002 roku.

Kiedy się zobaczyliśmy, wyznałem Madzi, że chcę być z nią przez resztę życia - powiedział w wywiadzie ze "Światem Seriali".

Para w 2006 roku doczekała się syna - Piotra. W wywiadach rzadko poruszają tematy osobiste i stronią od blichtru branży. W jednym z wywiadów Paweł Okraska wyznał, że są swoimi przeciwieństwami, ale potrafią z oddaniem pielęgnować miłość i jak widać, wychodzi im to świetnie.

Jesteśmy całkiem różnymi osobami. Zawsze mi się to w Madzi podobało, że jest inna ode mnie, że nie jest taka, jaką mógłbym sobie wymyślić. Mamy różne reakcje, zachowania, może właśnie dlatego się uzupełniamy. Kryzys to sekunda, mgnienie oka, którym nie warto sobie zawracać głowy, w małżeństwie i życiu rodzinnym jest wiele innych ciekawszych zadań do wykonania niż kumulowanie w sobie złej energii. Trzeba pielęgnować to, co się ma. Miłość i mądrość szybko rozwiązują problemy. Rodzina daje dużą siłę - wyznał w wywiadzie z Katarzyną Piątkowską.

Gratulujemy 20-lecia!

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Irena SantorIrena Santor jest wściekła na rząd. "Zimne kretyństwo!"

 
 

Zobacz też: Ilona Felicjańska i Paul Montana spotkali się w sądzie. Toczy się proces o pobicie!

 
Więcej o: