"Sanatorium miłości". Joanna zestawiła zdjęcia z makijażem i bez. "W rozpuszczonych włosach fajniej"

Joanna z piątej edycji "Sanatorium miłości" pokazała w mediach społecznościowych, jak prezentuje się w makijażu i bez. Oba zdjęcia są do siebie zadziwiająco podobne. Fani nie dowierzają.

Joanna Dyrkacz to jedna z uczestniczek piątej edycji programu "Sanatorium miłości". Kobieta obecnie mieszka w Warszawie, do której przyleciała po 40 latach życia w Stanach Zjednoczonych. Za ocean wyemigrowała za ukochanym chłopakiem. W randkowym show Joanna poszukuje zdrowej i pełnej zrozumienia relacji. Pragnie poznać dojrzałego mężczyznę, który też chce doświadczyć czegoś wyjątkowego. Joanna cieszy się zaufaniem wśród widzów. Zgromadziła też niemałą rzeszę fanów. Ostatnio podzieliła się z nimi dwoma zdjęciami. Jednym z makijażem, a drugim bez.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Joanna w makijażu i bez. Nie widać różnicy

Joanna z piątej edycji programu "Sanatorium miłości" aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie uchyla rąbka tajemnicy fanom i dzieli się nowinkami z życia prywatnego. Niedawno zaprezentowała im zestawienie zdjęć. Po lewej stronie Joanna ma związane włosy i jest bez makijażu. Na drugim, jak sama podkreśliła, ma wykonany delikatny makijaż i rozpuszczone blond włosy. Przyglądając się fotografiom na pierwszy rzut oka nie widać różnicy. Jednak, gdy wpatrzymy się lepiej, możemy dostrzec nieco bardziej wyraziste brwi i oczy, czy podkreślone usta.

Jedno zdjęcie bez makijażu, drugie z lekkim makijażem - napisała Joanna na Facebooku.

Pod opublikowanym zdjęciem niemalże od razu pojawiły się liczne komentarze. Fani z trudem doszukiwali się różnic, ale nie szczędzili Joannie miłych słów i zasypali ja komplementami.

Zawsze piękna i pełna światła!
Oba zdjęcia wyglądają dokładnie tak samo.
Jak dla mnie w rozpuszczonych włosach i z makijażem wyglądasz fajniej.
Asiu, na obu jesteś cudna! - czytamy w komentarzach na Facebooku.

W którym wydaniu Joanna z "Sanatorium miłości" podoba wam się bardziej? Premierowy odcinek randkowego show zostanie wyemitowany już 29 stycznia o godzinie 21:20 na antenie TVP 1.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.