"Sanatorium miłości". Dariusz dwa razy był żonaty. Znalazł partnerkę, która spełnia jego oczekiwania

Dariusz z piątej edycji programu "Sanatorium miłości" nie ukrywał czego oczekuje od kobiet. W randkowym show otwarcie mówił o swojej przyszłości i o tym, czego poszukuje. Być może uczestnik już to znalazł.

W piątej edycji kultowego programu "Sanatorium miłości" pojawiło się wiele ciekawych osobowości. Nie da się ukryć, że jedną z nich jest Dariusz. Mężczyzna od początku programu nie ukrywał, czego oczekuje od związku i partnerki. Uczestnik bardzo otwarcie rozprawiał przed kamerami nawet o intymnych sprawach. 

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

Anita 'Sanatorium miłości'Anita z "Sanatorium miłości" uderza w produkcje. Od początku podpadła widzom

"Sanatorium miłości". Dariusz znalazł już partnerkę?

Dariusz z piątej edycji programu "Sanatorium miłości" niedawno w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że w związku bardzo ważny jest seks. Liczy na to, że jego wybranka będzie miała podobny do niego temperament. 

Nie ukrywam, że seks jest dla mnie bardzo ważny. Kocham seks. Chciałbym, aby partnerka dorównywała mi temperamentem. Chciałbym, żeby była otwarta. Byłoby wspaniale, gdyby codziennie miała ochotę na seks.

Przed udzialem w programie Dariusz był dwa razy żonaty. Oprócz tego mężczyzna miał wiele innych partnerek. Kobiety były atrakcyjne i często wzbudzały zazdrość wśród jego kolegów. Mężczyzna uważa, że przyciągał je nie tylko zaradnością i poczuciem humoru, ale i zamożnością. Nie ukrywał, że ten aspekt jest bardzo istotny. 

Nie ukrywajmy, że biedny człowiek nie zapewni kobiecie dobrych ciuchów czy biżuterii. Ja też lubię, gdy kobieta ładnie wygląda. Sam lubię elegancko wyglądać, więc wiadomo, że pieniądze się przydają.

'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Zdzisław odrzucił Ulę. Widzowie kąśliwie o randce z Anitą

Wszystko wskazuje na to, że Dariusz z "Sanatorium miłości" mógł już znaleźć to, czego szukał. Ostatnimi czasy na profilu w mediach społecznościowych zmienił status związku. Na razie nie wiadomo jednak, z kim związał się Dariusz i czy swoją nową wybrankę poznał na planie randkowego show dla seniorów. Mężczyzna jest związany umową z produkcją programu i przez jakiś czas nie będzie mógł uchylić rąbka tajemnicy. 

W komentarzach pod postem aż zawrzało. Fani spekulują z kim mógłby związać się uczestnik. Myślicie, że Dariusz znalazł miłość u boku jednej z uczestniczek "Sanatorium miłości"? Z pewnością przekonamy się już wkrótce. 

Więcej o: