"Dzień dobry TVN" zniknie z anteny. Wellman i Prokop tłumaczą. Fani mogą nie być zachwyceni

Dorota Wellman i Marcin Prokop 19 stycznia umilali widzom poranek, prowadząc "Dzień dobry TVN". Pod koniec programu przekazali ważną informację.

"Dzień dobry TVN" to uwielbiany przez widzów od lat program śniadaniowy. Każdy poranek fani mogą spędzić z plejadą polskich gwiazd. Program prowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. W zeszłym roku do zespołu "Dzień Dobry TVN" dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Widzowie chętnie rozpoczynają dzień w ich towarzystwie. Program emitowany jest siedem dni w tygodniu. Do tej pory znikał z anteny tylko z okazji świąt. Tym razem powód jest zupełnie inny.

Zobacz wideo Izabela Janachowska komentuje transfer Małgorzaty Rozenek do "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN" zniknie z anteny. Wiadomo dlaczego 

Od 2022 roku stacja TVN transmituje skoki narciarskie. Zdarza się, że godziny zimowego konkursu nakładają i kolidują z poranną śniadaniówką. W związku z tym, władze stacji TVN podjęły decyzję, że nadawanie "Dzień dobry TVN" na kolejne dni zostanie zawieszone. Rankiem 19 stycznia prowadzący program Dorota Wellman i Marcin Prokop przekazali smutną informację na żywo widzom śniadaniówki. Wiadomość została udostępniona również na Instagramie.  

Uwaga! Mamy dla was ważną wiadomość. W piątek i w sobotę na antenie nie pojawi się "Dzień Dobry TVN", a to ze względu na Puchar Świata w skokach narciarskich, który będzie w tym czasie emitowany. Nie martwcie się, wracamy już w niedzielę o normalnej porze - napisano na Instagramie.
 
 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych prowadzący poinformowali o następnej emisji. Chwilę później dodano post związany z nadchodzącym Pucharem świata. 

Kibicujmy razem! Zapowiada się weekend pełen emocji - napisano na Instagramie.

Zamierzacie oglądać konkurs skoków narciarskich, a może będziecie czekać na wznowienie emisji "Dzień Dobry TVN"? Premierowy odcinek porannej śniadaniówki zostanie wyemitowany już w niedzielę 22 stycznia o godzinie 8:00 na antenie TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.