"Mam talent!". Jeden z prowadzących odchodzi. Znamy powody decyzji. "Wybieram wolność"

W programie TVN "Mam talent!" czekają nas niemałe zmiany. Jeden z prowadzących zapowiedział swoje odejście z show.

Polska edycja "Mam talent!" emitowana jest od 2008 roku. W tym czasie doczekaliśmy się aż 14 edycji show. Od początku trwania programu jego prowadzącym jest Marcin Prokop. Przez pierwsze 12 sezonów towarzyszył mu Szymon Hołownia, który ze względu na karierę w polityce zrezygnował z dalszego udziału. Miejsce prezentera zajął w 2021 roku Michał Kempa. Jak się jednak okazuje, przygoda Kempy z formatem również dobiegła końca.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

"Mam talent!". Michał Kempa odchodzi z programu

Michał Kempa w rozmowie z portalem Natemat.pl zdradził, że nie widzi się dalej w popularnym formacie. Komik zasugerował, że dzięki udziale w show chciał przede wszystkim zarobić.

Chcę odrzucić te rzeczy, które służą wypełnianiu mojego portfela i niespecjalnie wnoszą coś do mojego życia. Takie, w których nie gram na siebie, tylko na jakiś program, instytucję czy telewizję. Chcę pójść w kierunku niezależności, robienia dobrze sobie, a nie innym dookoła. Zamierzam wyczyścić głowę (...) Wybieram wolność! - stwierdził.

Kempa przyznał, że decyzja o odejściu z "Mam talent" była trudna. Uznał jednak, że nie do końca pasował do programu i zbyt często czuł, że musi iść na kompromis.

Nie nazwałbym tego porażką. Nie pasowałem do końca, nie byłem tam taki, jaki powinien być taki prowadzący. Pomimo tego nawet jak momentami byłem, to mnie to za dużo kosztowało i nie byłem sobą. Za bardzo musiałem się do tego naginać (...). Ja ogólnie bardzo lubię wchodzić w rolę, czasami wchodzę w nie nawet bardzo dobrze, ale w tamtą jakoś nie potrafiłem - dodał.

Będziecie tęsknić? 

Zobacz też: "Mam talent!". Michał Kempa zamiast Szymona Hołowni w roli prowadzącego. Kim jest i skąd go znamy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.