"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta przeszła ogromną przemianę. Pokazała zdjęcia przed i po. Nie wszystkim się podoba

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła małą przemianę i zrzuciła kilka kilogramów. Efektami ciężkiej pracy chętnie podzieliła się z fanami na Instagramie. Zobaczcie, jak się zmieniła od udziału w programie.

Marta Milkiewicz zgłosiła się do ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w poszukiwaniu miłości. Eksperci połączyli ją z Patrykiem ze Słubic. Choć początkowo wszystko wskazywało na to, że między małżonkami dobrze się układa, a w finałowym odcinku programu oboje zadeklarowali, że chcą kontynuować związek, to ich relacja szybko się zakończyła. Niedługo po opuszczeniu przez kamery ich drogi całkowicie się rozeszły. Ostatecznie uczestnicy postanowili wziąć rozwód. Jeszcze w trakcie emisji odcinków Marta chętnie pokazywała urywki z życia codziennego na Instagramie. Tym razem podzieliła się z fanami metamorfozą sylwetki. Nie wszystkim przypadła do gustu. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta zrzuciła kilogramy 

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stara się aktywnie prowadzić profil na Instagramie. Jakiś czas temu podzieliła się z obserwującymi, że zamierza zmienić styl życia.

Praca, systematyczność, dieta, wytrwałość i dobre wskazówki od trenera. To musi się udać, trzymajcie kciuki! - napisała na Instagramie.
 

Marta przez ostatnie miesiące pokazywała dietetyczne posiłki i treningi na siłowni. Kobieta przeszła sporą przemianę, schudła siedem kilogramów i straciła kilkanaście centymetrów. Na instagramowym profilu jej trenera personalnego pojawiły się efekty ciężkiej pracy uczestniczki randkowego show TVN

 

Opublikowane zdjęcia podzieliły internautów. Jedni chwalą rezultaty i sypią komplementami. 

Jest petarda.
Brawo, Marta!
Gratuluję. Osiągnęłaś zamierzony cel.

Inni zaś nieco sceptycznie podchodzą do zmiany sylwetki Marty:

Przed o wiele lepiej. Były piękne kształty.
Przed było lepiej jak po.
Wygląda jakbyś wciągała brzuch.

Najważniejsze jednak, by to Marta była zadowolona ze swojej metamorfozy i wyglądu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.