"Ślub od pierwszego wejrzenia". Świąteczne spotkanie uczestników. W tym roku inne niż zwykle. Zobaczcie, kto się pojawił

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekonali się na własnej skórze, że w programie można nie tylko poznać żonę lub męża, ale także znaleźć prawdziwych przyjaciół. Grupa "ślubnych ludków" zorganizowała coroczne, świąteczne spotkanie i nie zapomniała pochwalić się zdjęciami w sieci.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał początek nie tylko kilku udanym związkom, ale także trwałym przyjaźniom. Część uczestników minionych edycji utworzyła potężną grupę wsparcia. Wymyślili sobie nawet zabawną nazwę "ślubne ludki" i właśnie tak określają siebie nawzajem. Kiedy tylko nadarzy się okazja do świętowania, programowe żony i mężowie spotykają się, by celebrować wspólne chwile. Dzieje się tak również w przypadku okresu bożonarodzeniowego. Przyjaciele pamiętają o sobie, nawet w tym często zabieganym momencie w roku. Tym razem spotkanie świąteczne odbyło się, ale w nieco innym wydaniu niż zwykle. Kto się pojawił?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy poprzednich edycji programu ponownie spędzili razem przedświąteczny czas. W tym roku nie było to spotkanie "twarzą w twarz"

W tym roku uczestnicy nie zdołali spotkać się ze sobą tak, jak odbywało się to dotychczas. Zobaczyli się jedynie wirtualnie, na wideoczacie. W świątecznym spotkaniu online wzięli udział: małżeństwo Janików, Martyna Końca, Joanna Lazar, Iga Śmiechowicz, Agata Stankowska (wcześniej Ząbczyk), Jacek Wojciechowski z narzeczoną oraz Kamil Borkowski. Nie zabrakło życzeń i prezentów. "Ślubne ludki" o upominkach musieli pomyśleć dużo wcześniej i wysłać je pocztą, by dotarły na czas. Przyjaciele zrobili sobie nawet pamiątkowe zdjęcie ze spotkania na kamerkach. Fotografią podzielili się z fanami na Instagramie. Mimo że nie udało się porozmawiać osobiście, widać po uśmiechach, że humory dopisywały.

Spotkanie uczestników 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Spotkanie uczestników 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Fot. Instagram/lankija_

Mamy super tradycję, losujemy się nawzajem, robimy sobie prezenty i otwieramy je razem. W tym roku niestety online - czytamy w opisie zdjęcia na InstaStories Martyny.

Jak to się stało, że uczestnicy różnych edycji się zaprzyjaźnili?

Zaczęło się od tego, że ludzie, którzy zaczęli zgłaszać się do kolejnych edycji programu, chcieli się dowiedzieć więcej, jak tam jest. Są to też dość duże emocje, dlatego najlepiej korzystać z doświadczenia byłego uczestnika, więc odzywali się do mnie. Zaczęliśmy się spotykać. Okazało się, że łączą nas nie tylko emocje, ale też wspólne wizje, pasje - zdradził Jacek w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Macie swojego ulubionego uczestnika z minionych sezonów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: