"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk zdradza przyczynę rozstania z Martą. "Nie chciałem rozwodu"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach rozstania z Martą. Zdradził, co było powodem rozpadu związku.

Marta i Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do pewnego czasu cieszyli się sympatią widzów. Odczucia wobec pary zmieniły się jednak po wyemitowaniu odcinka specjalnego, podczas którego fani poczuli się zawiedzeni podejściem Marty do reality-show i relacji z Patrykiem. Uczestniczka pochwaliła się rozwijaniem działalności w sieci i zasięgów na Instagramie, przez co widzowie nazwali ją "interesowną". Wkrótce po tym doszło do internetowej przepychanki małżeństwa - Patryk nazwał Martę "kłamczuszką", a ta w odpowiedzi odburknęła, że "nie będzie się zniżać do jego poziomu". Jak się okazuje, na tym nie koniec.

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zachowanie Patryka po finale zaskoczyło wszystkich

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk zdradza przyczynę rozstania z Martą

Patryk w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o kulisach rozstania z Martą. Mężczyzna przyznał, że nie chciał rozwodu i długo szukał innego rozwiązania. Jego wybranka okazała się jednak nieugięta. 

Stanęło na tym, że to ja miałem się do Marty przeprowadzić, ale później do niej zadzwoniłem i powiedziałem, że nie czuję tego miasta. Chciałem, abyśmy poszukali jakiegoś rozwiązania, spotkali się pośrodku. Nie chciałem rozwodu, nie proponowałem również przyjaźni. To Marta stanowczo oznajmiła, że skoro nie przyjadę, to ona chce rozwodu. Wtedy to się skończyło.

Jako przyczynę rozpadu związku Patryk podaje różnice w charakterze oraz słabą komunikację.

Myślę, że za mało rozmawialiśmy i przez to nie wyjaśniliśmy kilku spraw. To według mnie była główna przyczyna, że to się rozpadło. Mogę też powiedzieć śmiało, że mieliśmy inne charaktery - dodał.

'Top Model'Okrutne słowa Anji Rubik wobec finalistki "Top Model". Fani: Powinnaś przeprosić

Kibicowaliście Marcie i Patrykowi?

Więcej o: