"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka ma powód do świętowania. Długo na to czekała. "Teraz już oficjalnie"

Agnieszka Miezianko ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z obserwatorami radosną informacją. Długo czekała na ten moment.

Agnieszka Miezianko była bohaterką siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało jej się znaleźć miłości w programie, jej losy wciąż śledzą tysiące widzów matrymonialnego show TVN-u. Uczestniczka wciąż jest bowiem aktywna na Instagramie, gdzie zdradza ciekawostki ze swojego życia. W ostatnim czasie pochwaliła się sporym osiągnięciem.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Marcin MroczekMarcin Mroczek choruje. Sytuacja w domu wymknęła się spod kontroli

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka ma powód do radości

Agnieszka przekazała w marcu obserwatorom, że znalazła mieszkanie w Białymstoku. Uczestniczka show radziła się już nawet fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sprawie urządzania swojego gniazdka. Pokazała kilka detali z salonu.

Teraz już oficjalnie na swoim - napisała dumna Agnieszka.
 
 

Agnieszka budzi zainteresowanie odbiorców Instagrama na różne sposoby. Jeszcze niedawno zdradzała obserwatorom, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. We wrześniu opublikowała relacje z tajemniczym mężczyzną, którego personaliów nie zdradziła. W ostatnim czasie pochwaliła się natomiast, w jakim wydaniu chodzi po domu. Obserwatorzy skupili się jednak nie na całej stylizacji, a na... samych skarpetkach. Sprawdźcie, z jakimi komentarzami musiała się wówczas zmierzyć

Marta Kubacka, Dawid KubackiKubacka ubiera choinkę i pokazuje ciążowy brzuch

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka wzięła ślub z Kamilem

Przypominamy, że w programie Agnieszka została sparowana z Kamilem. Mężczyzna miał powiedzieć żonie po zakończeniu nagrań, że nic do niej nie czuje i zażądać rozwodu. Wyznanie to było ciosem dla uczestniczki "Ślubu", która całkowicie wywróciła swoje życie do góry nogami, aby spróbować być z mężem. Zmieniła bowiem miejsce pracy, jak i przeprowadziła się do jego rodzinnej miejscowości. Więcej o ich relacji pisaliśmy tutaj.

Więcej o: