"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł pokazał zdjęcie ze świąt z narzeczoną. Fani: Jesteście bardzo podobni

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrzucił do mediów społecznościowych świąteczne zdjęcie z ukochaną. Programowe małżeństwo z Kasią mu nie wyszło, ale dzięki udziałowi w eksperymencie znalazł prawdziwą miłość. Fani twierdzą, że zakochani są podobni do siebie i świetnie razem wyglądają.

Paweł Olejnik wziął udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci znaleźli mu żonę, Katarzynę Zięciak. Związek tych dwojga od początku budził skrajne emocje wśród widzów. Choć początkowo małżonkowie sprawiali wrażenie całkiem dobrze dobranego duetu, wkrótce, jak to podsumowała 32-latka: "iskra wygasła". Kobieta z dnia na dzień traciła entuzjazm i oddalała się od męża. Ostatecznie relacja budowana w show TVN-u nie przetrwała próby czasu. Co prawda Paweł nie zdołał skraść serca Kasi, ale jak się okazuje, zauroczył jej kuzynkę. Niedawno opublikował zdjęcie z minionych świąt, na którym pozuje z ukochaną. Posypały się komplementy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł pozuje z nową ukochaną, a w komentarzach same pochwały

Decyzja Pawła o wzięciu udziału w programie okazała się strzałem w dziesiątkę, bo bez "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie spotkałby na swej drodze obecnej partnerki. Mężczyzna na własnym weselu poznał Klaudię, kuzynkę Kasi. Ta znajomość przerodziła się w wielką miłość i do tej pory się rozwija. Paweł niedawno poprosił ukochaną o rękę i para jest już oficjalnie narzeczeństwem. Święta Bożego Narodzenia spędzili razem. Fotografią, na której wspólnie pozują przy choince, podzielili się na Instagramie. Złożyli przy tym obserwatorom świąteczne życzenia. Fani nie pozostali dłużni.

Piękna para. Dla was też wszystkiego, co najlepsze w te święta i po świętach też.
Cudnie razem wyglądacie. Dużo szczęśliwych dni wam życzę.
Cudowna dziewczyna, cudni wy. Wszystkiego dobrego Pawełku - czytamy na Instagramie.
 

Niektórzy internauci podkreślali, że zakochani pasują do siebie, a nawet są do siebie bardzo podobni. Inni sugerowali, że to nie może być przypadek, że dziś są razem.

Przeznaczenie.
Jesteście bardzo podobni - czytamy na Instagramie.

Wygląda na to, że Paweł i Klaudia są na dobrej drodze do stworzenia długotrwałego związku.

Szukasz podobnych tematów? Znajdziesz je na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o: