"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek przeszedł metamorfozę. Zdradził, dlaczego zdecydował się na taką zmianę

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przypomina już siebie z czasów programu. Mężczyzna zrzucił w ostatnim czasie aż 13 kilogramów.

Przemek wziął udział w ostatniej, ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnik został dobrany w parę z Justyną. Małżeństwo miało zadziałać na zasadzie przeciwieństw - on opanowany i spokojny, a ona dominującą i wybuchowa. Para nie znalazła jednak nici porozumienia, a ich różnice powodowały coraz większe konflikty. Ostatecznie Przemek zablokował Justynę w telefonie i obydwoje zaczęli prać brudy w internecie. Jego cierpliwość wobec partnerki jednak na tyle spodobała się widzom, że zaskarbił sobie ich sympatię. Dziś może cieszyć się gronem wiernych obserwatorów na Instagramie, a w ostatnim czasie podzielił się efektami metamorfozy.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Paweł i Kasia z 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Paweł planuje ślub. Kasia odpowiada, czy się na nim pojawi

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Przemek przeszedł metamorfozę. Zdradził, dlaczego

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ostatnich zdjęciach prezentuje się znacznie inaczej niż w programie. Mężczyzna schudł, a zarazem nabrał trochę mięśni. Efekty zawdzięcza pracy na siłowni i diecie.

Chodzenie na siłownię od prawie roku plus dieta dały efekty. Dziękuję za wszystkie miłe słowa od was! Dają motywację do dalszej pracy - napisał dumny Przemek.

Przemek zdradził również, że w rok udało mu się schudnąć aż 13 kilogramów. Nie korzystał z profesjonalnych dietetyków i zażartował, że skorzystał z prostej metody potocznie zwanej MŻ ("mniej żreć"). Motywacją dla mężczyzny były względy zdrowotne i poprawa samopoczucia. Nad sylwetką miał zacząć pracować już przed rozpoczęciem zdjęć do "Ślubu".

Justyna - 'Ślub od pierwszego wejrzenia 8'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna zakochana? "Niespodziewana miłość"

Gratulujemy osiągnięcia wyznaczonego celu.

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk pochwalił się nową ukochaną. Podobna do Marty?

Więcej o: