"Rolnik szuka żony". Klaudia pokazała się bez makijażu. Jak wygląda w naturalnym wydaniu?

Klaudia z dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" wrzuciła do sieci zdjęcie wykonane tuż przed snem, na którym pokazała się internautom bez makijażu. W całkowicie naturalnym wydaniu wygląda jeszcze lepiej? Patrzymy na nieskazitelną cerę.

Klaudia z minionego sezonu "Rolnik szuka żony" szybko stała się ulubienicą widzów. W programie znalazła miłość, ale nie tylko. Zdobyła także rozpoznawalność i sporą popularność. Po zakończeniu emisji najnowszych odcinków część fanów z chęcią zaobserwowała jej profil na Instagramie, by śledzić dalsze losy bohaterki i Valentyna, z którym stworzyła udany związek. Na ten moment w mediach społecznościowych śledzi ją prawie 100 tysięcy użytkowników. 25-latka stara się nie zakłamywać rzeczywistości i nie posiłkuje się filtrami upiększającymi. Nie ma problemu z tym, żeby pokazać się internautom w naturalnej odsłonie, nawet tuż przed snem. Przykładem może być jedna z najnowszych fotografii, którą wrzuciła do sieci.

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Klaudia podzieliła się fotografią, na której pozuje bez makijażu. W tej wersji wygląda jeszcze lepiej?

Klaudia, wrzucając do sieci zdjęcie w naturalnej wersji pokazała, że całkowicie akceptuje swój naturalny wygląd. Nie ma się co dziwić, bo na zamieszczonym zdjęciu można zauważyć zadbaną, promienną cerę, która nie potrzebuje dodatkowych warstw podkładu czy pudru. Na pierwszy rzut oka widać, że rolniczka bez makijażu prezentuje się niezwykle dziewczęco i uroczo.

'Rolnik szuka żony'. Klaudia bez makijażu'Rolnik szuka żony'. Klaudia bez makijażu Fot. Instagram/k__klaudi

Co ciekawe, na Instagramie Klaudii można znaleźć więcej zdjęć, na których bohaterka dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" pozuje bez makijażu. Poniższa fotka opublikowana w 2019 roku, tylko potwierdziła, że 25-latka stosuje odpowiednią pielęgnację, dzięki czemu od lat cieszy się promienną cerą.

'Rolnik szuka żony'. Klaudia bez makijażu'Rolnik szuka żony'. Klaudia bez makijażu Fot. Instagram/k__klaudi

Zauważyliście jakąś różnicę pomiędzy fotkami Klaudii w pełnym makijażu a wersją sauté? Według nas w obu wydaniach prezentuje się świetnie.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: