Małgorzata Rozenek bez makijażu to rzadki widok. Inaczej, niż na Instagramie. "Szykowanie w początkowej fazie"

Małgorzacie Rozenek często zarzuca się, że przerabia swoje zdjęcia i stosuje zbyt mocny retusz. Na przekór krytyce prowadząca "Dzień dobry TVN" postanowiła pokazać się w wersji saute.

Mijający rok przyniósł Małgorzacie Rozenek spełnienie zawodowych marzeń. Od kilku miesięcy celebrytka jest gospodynią programu "Dzień dobry TVN". To wiąże się oczywiście z bardzo wczesnym wstawaniem, ale także pracą ze sztabem specjalistów od włosów i makijażu. Trzeba przyznać, że stylizacje żony Radosława Majdana w śniadaniówce są naprawdę perfekcyjne. Teraz gwiazda TVN-u pokazała także kulisy powstawania produkcji. Jej instagramowi obserwatorzy mieli nawet rzadką okazję, żeby zobaczyć Małgorzatę Rozenek bez makijażu

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Małgorzata Rozenek, Henio MajdanRozenek na uroczym nagraniu. Fani się czepiają. Poszło o przytulanie

Małgorzata Rozenek pokazała się na Instagramie bez makijażu: Szykowanie w bardzo początkowej fazie

Małgorzata Rozenek wstawiła na InstaStories filmik, na którym widzimy ją w wersji saute. 

Dzisiaj sesja do "Dzień dobry TVN". Jesteśmy za kulisami, na backstage'u i szykujemy się. Dzieje się bardzo dużo. Jak sami widzicie, szykowanie jest w bardzo początkowej fazie - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. Instagram.com/m_rozenek

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek znajdziesz w galerii na górze strony. 

Dodajmy, że Małgorzata Rozenek w mediach społecznościowych bez makijażu to ciekawa odmiana. Celebrytka była wielokrotnie krytykowana za zbytnie używanie programów do obróbki zdjęć i nienaturalny retusz. Jak widać, prowadząca "Dzień dobry TVN" nie ma jednak obaw, żeby pokazać się też w naturalnej odsłonie.

Warto też zauważyć, że od początku swojej obecności w mediach Małgorzata Rozenek bardzo zmieniła się fizycznie. Na starych zdjęciach aż trudno ją rozpoznać. Na ten temat wypowiedziała się także lekarka Anna Adamczyk, która przeanalizowała twarz celebrytki.

Małgorzata RozenekRozenek przeszła spektakularną metamorfozę. Nie pomogły jej w tym naturalne metody?

Więcej o: