"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna pokazała romantyczne zdjęcie pocałunku. To nowy ukochany?

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła widzów romantycznym zdjęciem pocałunku. Czy uczestniczka właśnie wyjawiła, że jest zakochana i nie cierpi po rozpadzie małżeństwa z Przemkiem?

Justyna i Przemek byli małżeństwem w ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już od początku związku wywoływali spore emocje wśród widzów. Justyna w rozmowach przed kamerami otwarcie mówiła co myśli i często była za to krytykowana. Na finalnym spotkaniu z ekspertkami ku zaskoczeniu widzów para zdecydowała się pozostać w małżeństwie, padły też poważne miłosne wyznania. Zapowiadało się naprawdę dobrze, ale krótko po zakończeniu programu związek się rozpadł. W dodatkowym odcinku wyemitowanym na Playerze dowiedzieliśmy się, że Justyna zerwała z Przemkiem przez SMS i odmówiła jakiegokolwiek komentarza. Zawiedziony Przemek skupił się na walce o formę. A co słychać u Justyny? Wygląda na to, że znów jest zakochana.  

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Kamila Wybrańczyk na zdjęciach z młodościKamila Wybrańczyk jako złotowłosa blondynka. Od małego ciągnęło ją do sceny

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna znowu zakochana? Te zdjęcia sugerują wiele

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w święta Bożego Narodzenia odwiedziła rodzinny dom. Na InstaStories udostępniła czarnobiałe zdjęcie zrobione w lustrze, na którym widać dwie oddalone postaci złączone pocałunkiem. Trudno jednoznacznie określić, kto znajduje się na fotografii, ale spostrzegawczy fani uczestniczki ślubnego eksperymentu od razy wysnuli wnioski, że kobieta jest zakochana i właśnie pochwaliła się nową miłością. Zdjęcie nie jest też podpisane, więc Justyna albo szczęśliwie znalazła nowa miłość, albo doskonale umie żonglować uwagą widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna znowu zakochana?'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna znowu zakochana? fot. instagram.com/justyna_wypieczone

Więcej zdjęć Justyny i Przemka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Już na wcześniejszych zdjęciach opublikowanych przez Justynę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzimy sugestie dotyczące nowej miłości w jej życiu. Na udostępnionym kilka dni wcześniej selfie w lustrze Justyna z bukietem goździków za podpis do fotografii posłużyły jej słowa piosenki "Widok" duetu Marika i Spokoarmia:

Niespodziewana miłość, Wisła dziewięciu mostów, wrastam w dom cudów i Śródmieście pełne paradoksów - czytamy.

Czyżby naprawdę się zakochała w nowej osobie i zapomniała o nieudanym małżeństwie z Przemkiem? Z pewnością będziemy śledzić dla was na bieżąco dalsze losy Justyny. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna znowu zakochana?'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna znowu zakochana? fot. instagram.com/justyna_wypieczone

'Kevin sam w domu'."Kevin sam w domu". Czym zajmuje się tata Kevina McCallistera? Możecie się zdziwić

Zobacz też: "Milionerzy". Uczestnik pozwał twórców. Poszło o bułkę kajzerkę

Więcej o: