Kamila Wybrańczyk jako złotowłosa blondynka. Już jako mała dziewczynka kochała scenę

Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, w trakcie świąt odgrzebała stare albumy i pokazała kilka zdjęć z młodości. Spójrzcie na ten kolor włosów.

Kamila Wybrańczyk jeszcze przed 24 grudnia wyznała, że nie przepada za przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Największą zmorą jest dla niej gotowanie, dlatego postanowiła większość tego czasu spędzić na odwiedzinach u rodziny. Na Instagramie pokazała Wigilię, na którą razem z Arturem Szpilką wybrała się do swojej babci. "Kamiszka" pochwaliła się też suto zastawionym stołem. Po kolacji znalazła chwilę na pokazanie kilku zdjęć z dzieciństwa i młodości. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła od tamtego czasu.  

Zobacz wideo Szpilka: Szybko zarobione siano i wracam do domu

Kamila Wybrańczyk na zdjęciach z młodości. Złotowłosa blondynka z zamiłowaniem do sceny

Kamila Wybrańczyk na Wigiliii u babci dorwała się do starych albumów ze zdjęciami. Uradowana pokazywała fanom, jak wyglądała jako "mała Kamiszka". Zawodniczka Fame MMA od czasów młodości bardzo się zmieniła. Uwagę zwraca przede wszystkim jej kolor włosów. Na zdjęciach z przedszkola Kamila Wybrańczyk jest złotowłosą blondynką. Dziś oglądamy ją w zupełnie innym wydaniu, bo od lat farbuje włosy na ciemny kolor. Na kilku zdjęciach widzimy ją także podczas szkolnych występów. Już jako dziewczynka czuła się swobodnie, kiedy pojawiała się na scenie. W dorosłym życiu sprytnie wykorzystała te predyspozycje i pokazuje się nie tylko w blasku fleszy, ale także w oktagonie, gdzie ostatnio walczy na galach typu freak fight. Dzięki temu zyskała też ogromną popularność w sieci, dziś jej konto na Instagramie obserwuje prawie 400 tys. ludzi. 

Uwielbiałam Madonnę z lat 80-tych jak byłam mała - napisała pod jednym ze zdjęć.

Kamila Wybrańczyk na zdjęciach z dzieciństwa i młodościKamila Wybrańczyk na zdjęciach z dzieciństwa i młodości fot. instagram.com/kamiszkolandia

Więcej zdjęć z młodości Kamili Wybrańczyk znajdziesz w galerii na górze strony.

Na jednym ze zdjęć, które Kamila Wybrańczyk pokazała na InstaStories, widzimy ją już jako młodą kobietę. Ujęcie zrobione jest w kuchni. Narzeczona Artura Szpilki ma na sobie przetarte jeansy, krótki top odsłaniający pępek i bez entuzjazmu spogląda w obiektyw. Kamiszka od razu skomentowała to zdjęcie, przyznając, że kiedyś była też o wiele szczuplejsza. 

Byłam też chuda - skwitowała pod zdjęciem z kuchni.

W którym wydaniu Kamila Wybrańczyk wygląda waszym zdaniem lepiej, jako brunetka czy blondynka?

 
 

Zobacz też: "Kevin sam w domu". Czym zajmuje się tata Kevina McCallistera? Ta teoria tłumaczy bogactwo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.