"Hotel Paradise". Wielki powrót znanej pary. W komentarzach aż zawrzało. "Ja bym mu nie wybaczyła"

Nie tylko najnowsza edycja "Hotelu Paradise" była pełna skrajnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Poprzednie były równie ekscytujące. Najwierniejsi fani programu z pewnością kojarzą zwycięzców trzeciej edycji. Wszystko wskazuje na to, że jedna para znów jest razem. Zobaczcie, co się wydarzyło.

Barbarę Pędlowską i Krzysztofa Śwista poznaliśmy w trzeciej edycji programu randkowego "Hotel Paradise". Między tymi dwojga od razu nawiązała się nić porozumienia. Jednak w trakcie programu kobieta zafascynowała się Krystianem i to właśnie z nim zwyciężyła randkowe show. Ich relacja nie przetrwała długo. Związek Basi i Krystiana zakończył się wkrótce po powrocie do Polski. Później na horyzoncie znów pojawił się Krzysztof, który w "Hotelu Paradise" nie krył zainteresowania kobietą. Para szybko stworzyła związek, a swoją relacją chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych.

Julia SkrodzkaJulia z "Hotelu Paradise" sama powiększyła sobie usta. Efekt? Oceńcie sami

"Hotel Paradise". Basia i Krzysztof znowu razem! Ten filmik zdradza wszystko 

Wszystko wskazywało na to, że relacja Basi i Krzysztofa z "Hotelu Paradise" zakończy się happy endem. Para zamieszkała razem, z czasem doszło nawet do oświadczyn. Nieoczekiwanie pół roku temu Krzysztof na Instagramie zamieścił druzgocące, a przede wszystkim oschłe oświadczenie informujące o rozstaniu. Basia nie mogła poradzić sobie z tą sytuacją. Na Instagramie pokazywała, jak opłakuje swój związek. Za to niewzruszony Krzysztof bawił się w najlepsze.

Wygląda na to, że z upływem czasu sytuacja diametralnie się zmieniła. Bowiem z okazji Nowego Roku oboje opublikowali na swoich profilach filmik, na którym wspólnie tańczą. Para spędziła razem Sylwestra, a wspólne chwile zrelacjonowali na Instagramie. Wydaje się, że oboje fenomenalnie się ze sobą bawią.

 

'Hotel Paradise'. Marietta"Hotel Paradise". Marietta schudła 20 kilogramów. Zdradziła swój sposób

Wiele wskazuje na to, że Basia i Krzysztof postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i wrócili do siebie. Pod opublikowanym nagraniem rozpętała się prawdziwa burza. Internauci są mocno podzieleni, co do tej decyzji. Jedni szczerze im kibicują i tryskają szczęściem.

Z całego serduszka życzę wam powodzenia. Wierzę w to, że prawdziwa miłość potrafi przetrwać.
Wiedziałam, że do siebie wrócicie!
Moja ulubiona para znowu razem.

Inni zaś, o wiele sceptyczniej podchodzą do sprawy. Uważają, że nie powinno się wchodzić drugi raz do tej samej rzeki, a Krzysztof za bardzo skrzywdził Basię, by ta ot tak mu wybaczyła

Z szacunku do samej siebie nie wróciłabym do faceta, przez którego tyle łez wylałam.
Obyś Basiu znowu nie cierpiała. Ja bym mu nie wybaczyła.
Typowy facet. Pewnie z inną mu nie wyszło.

A wy co o tym sądzicie? Kibicowaliście im w "Hotelu Paradise"?

Więcej o: