"Hotel Paradise". Chris Ducci powitał na świecie drugie dziecko. Znamy imię. "Nie było tak łatwo"

Chris Ducci z "Hotelu Paradise" opublikował zdjęcie z porodówki. Mężczyzna oczekiwał narodzin drugiej córki. Partnerka Chrisa chwilę później potwierdziła, że dziewczynka już jest na świecie.

Chris Ducci był zwycięzcą pierwszej edycji "Hotelu Paradise". W programie związał się z Mariettą i razem dotrwali aż do finału. Para zgarnęła 100 tys. złotych i zyskała ogromną popularność. Niestety ich związek nie przetrwał i kilka miesięcy po zakończeniu programu ogłosili rozstanie. Chris szybko związał się z nową partnerką, Moniką Czajkowską. Para właśnie przywitała na świecie drugą córkę.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

"Hotel Paradise". Chris Ducci pokazał zdjęcie z porodówki. Jego partnerka potwierdziła narodziny córki

Chris Ducci po zakończeniu związku z Mariettą z "Hotelu Paradise" związał się z 23-letnią modelką Moniką Czajkowską. Para ma już jedną córkę, Blankę, która przyszła na świat 30 lipca 2021 roku. Niedawno ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Pierwszego grudnia zwycięzca "Hotelu Paradise" poinformował, że zbliża się poród i Pola niedługo dołączy do rodziny. Opublikował też zdjęcie z porodówki. 

Nie mieliśmy okazji, aby was poinformować, więc zrobimy to teraz. Już niedługo Pola będzie z nami. Czekamy na ciebie. #DwieCóreczkiTatusia -napisał.

W komentarzach można znaleźć wpis partnerki Chrisa, która kilka godzin po publikacji zdjęcia poinformowała, że Pola jest już na świecie. Jak sama przyznała, poród nie należał do najłatwiejszych, ale wszystko skończyło się dobrze.

Nie było tak łatwo, jak się spodziewałam, ale jesteśmy już razem - napisała partnera Chrisa. 
 

Więcej Chrisa z "Hotelu Paradise" zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Partnerka Chrisa przyznała przed porodem, że para nie miała ostatnio łatwego czasu. 

Ostatnio mamy ciężki czas, ale już niedługo wracamy do was w powiększonym składzie - napisała w oczekiwaniu na poród.
 

Pod zdjęciem opublikowanym przez parę życzono zdrowia Monice. Padła też ciekawa propozycja, aby powiększyć rodzinę o jeszcze jedno dziecko. Tym razem chłopca. 

Dziewczynki w tak małym odstępie wieku. To wróży piękną przyjaźń na lata.
Do trzech razy sztuka, następnym razem będzie synuś. Dziewczynki są słodkie.
Gratulacje! Dużo zdrówka - czytamy w komentarzach.

Gratulujemy i czekamy na pierwsze zdjęcie dziewczynki z rodzicami! 

 
 

Zobacz też: Marina Łuczenko podbiła serca widzów jako 12-latka. Tak wyglądała w dzieciństwie. Porównywali ją do hollywoodzkiej aktorki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.