"Hotel Paradise". Marietta i Chris rozstali się. Celebrytka urządza nowe lokum. Byłemu może nie spodobać się, kto jej pomaga

Uczucie między zwycięzcami "Hotelu Paradise" wygasło. Marietta wyprowadziła się od Chrisa, a w urządzaniu nowego lokum pomaga jej "Długi".

Pierwsza edycja "Hotelu Paradise" okazała się niebywałym hitem. Marzący o sławie wysportowani panowie i zadbane niczym królowe życia panie, wylecieli na Bali, by poznać miłość życia. Niestety nie wszystkim się udało. Wprawdzie zwycięzcy show wrócili do Polski i zamieszkali razem, ale ostatnio okazało się, że się rozstali. Marietta wyprowadziła się już od Chrisa, a urządzać nowe lokum pomaga jej inny kolega z programu, Łukasz. Czy ich przyjaźń przerodzi się w coś poważnego?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie w urządzaniu mieszkania

"Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie urządzać nowe mieszkanie

Bardzo często zdarza się, że miłość, która szybko się pojawiła, równie szybko znika. Taka sytuacja spotkała Mariettę i Chrisa, którzy wygrali "Hotel Paradise". Mężczyzna, który poświęcił dla ukochanej całe swoje londyńskie życie i przeniósł się do Warszawy, znów musi mieszkać sam. Była partnerka wyprowadziła się od niego i urządza nowe lokum w stolicy. W poniedziałek buszowała po sklepie z meblami i produktami do domu. Towarzyszyła jej koleżanka i przyjaciel z show TVN-u, Łukasz.

'Hotel Paradise' Łukasz i Marietta'Hotel Paradise' Łukasz i Marietta screen Instagram / @marietta_paradise_hotel

Fani Marietty już zastanawiają się, czy przypadkiem jej przyjaźń z "Długim" nie przerodzi się w coś poważniejszego. W balijskim hotelu tworzyli bowiem jedną z pierwszych par, jednak on szybko odpadł z programu i musiał chwilę poczekać, aż znów spotka się z nowo poznaną koleżanką. Oboje z pewnością będą na bieżąco relacjonować rozwój swojej znajomości. Życzymy im wszystkiego dobrego!

ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Internauci komentują rozstanie Marietty i Chrisa. "Miałeś billboard reklamowy zamiast kobiety"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.