"Hotel Paradise". Marietta skrytykowana za sztucznie rzęsy. "Nie mogę patrzeć, wyglądają jak łopata do śniegu"

Marietta Witkowska, zwyciężczyni programu "Hotel Paradise" zamieściła nowe selfie. W komentarzach fani skrytykowali jej rzęsy.

Marietta Witkowska dała się poznać widzom, dzięki udziałowi w programie "Hotel Paradise". Obecnie korzysta z zainteresowania i odcina kupony z nabytej popularności. Doczekała się ponad 300 tysięcy obserwatorów na Instagramie, którzy chętnie komentują jej publikacje. Pod ostatnim postem oberwało się jej za... sztuczne rzęsy!

ZOBACZ: "Hotel Paradise". Marietta pozbyła się doczepów z włosów. "Mega tęsknię za długimi"

Zobacz wideo Za kim z programu Hotel Paradise najbardziej tęskni Martyna?

"Hotel Paradise". Internauci krytykują rzęsy Marietty 

Zwyciężczyni formatu "Hotel Paradise" otwarcie mówi o poprawianiu urody. Powiększa usta, doczepia włosy i rzęsy. W czasie izolacji Marietta musiała zrezygnować z niektórych upiększeń, jednak wraz z otwarciem salonów fryzjerskich i kosmetycznych dziewczyna mogła wrócić do starych nawyków. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym można zauważyć, że Witkowska zdążyła już odwiedzić salon kosmetyczny. 

"Hotel Paradise". Fani komentują rzędy Marietty

Pod publikacją znalazło się mnóstwo komentarzy. Fani byli oburzeni, że Instagram Marietty to teraz baner reklamowy i zarzucali jej, że reklamuje wszystko, co wpadnie jej w ręce. Wiele komentarzy dotyczyło samego wyglądu kobiety. Obserwatorzy krytykowali zwłaszcza jej doczepiane rzęsy. 

Jesteś piękną dziewczyną, ładnie ci we wszystkim, ale szczerze mówiąc, nie mogę patrzeć na twoje rzęsy. Wyglądają, jak łopata do śniegu za przeproszeniem. Z całym szacunkiem, gdybyś miała dużo delikatniejsze, byłoby ci o wiele lepiej.
Marietta masz piękne oczka, zdejmij te rzęsy, bo ci je zasłaniają.
Bez tej opaski i rzęs byłoby o wiele piękniej - pisali internauci.

Nie sądzimy, że Marietta po przeczytaniu krytycznych wypowiedzi zrezygnuje z przedłużania rzęs, albo zmniejszy ich objętość. Dziewczyna w trakcie pobytu na Bali często mówiła, że uwielbia udoskonalanie swojego wyglądu i nieprędko się tego wyrzeknie. 

Podobają wam się rzęsy Marietty?

Więcej o: