"Hotel Paradise". Basia spotyka się z innym uczestnikiem? Dowodów nie brakuje... Fani: "Oni są razem po programie"

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" są parą? Kilka szczegółów wskazuje, że jest między nimi coś więcej, niż tylko przyjaźń...

W emitowanych w telewizji odcinkach "Hotelu Paradise" miłość Basi i Krystiana kwitnie. W mediach społecznościowych jednak milczą. Oczywiście, nie mogą zdradzić, co się między nimi dzieje, aż do momentu zakończenia programu, ale nic nie wskazuje na to, by się w ogóle spotykali. Zdecydowanie częściej na profilach uczestników można dostrzec Basię i Krzysztofa, a fani zwrócili uwagę, że sprawiają wrażenie, jakby się ze sobą nie rozstawiali. 

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

'Hotel Paradise' - kto zwycięży w finale?"Hotel Paradise 3" - finał. Widzowie mają swoich faworytów. "Powinni to wygrać!"

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" są parą?

W komentarzach na kontach uczestników "Hotelu Paradise" nie brakuje opinii, że to właśnie Krzysztof i Basia stworzyli parę po programie. Na początku trudno było znaleźć dowody, jednak z czasem coraz więcej szczegółów składało się w całość. Kilka tygodni temu ekipa wybrała się w góry, a na jednym z ujęć było ich widać w objęciach, patrzących sobie w oczy.

Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise'Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise' instagram.com@maurycysas

Kolejny wyjazd i kolejne wspólne zdjęcie, na którym uczestnicy siedzą obok siebie. To oczywiście o niczym nie świadczy, ale brak w tym wszystkim Krystiana może być pewną zagadką. Zarówno on, jak i Basia nie byli z ekipą na żadnym wspólnym wyjeździe, zazwyczaj widać albo jedno, albo drugie.

Oni z kolei na pytania, dlaczego nie spędzają ze sobą czasu, odpowiadają, że mają do siebie daleko i są zapracowani. To ciekawe, bo w programie byli pewni, że razem zamieszkają i wydawało się, że nic nie jest w stanie stanąć im na drodze.

 

Z kolei Basia już podczas udziału w programie twierdziła, że Krzysztof jest bardzo przystojny, a gdy podczas jednej z zabaw miała okazję go pocałować... Było, cóż, zbyt namiętnie, jak na zwyczajny, koleżeński buziak.

Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise'Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise' player.pl

Fani mają pewne spostrzeżenia - sądzą, że relacja Basi i Krystiana nie przetrwała, więc uczestniczka zdecydowała się spróbować szczęścia właśnie z Krzysiem.

Ładna z was para, ty i Krzysiu.
Wydaje mi się, że oni są razem po programie.
Mam jakieś dziwne przeczucie, że Basia jest jednak z Krzyśkiem...
Krystian od trzech miesięcy baluje ze wszystkimi z "Hotelu Paradise", ale nigdy nie było Basi...

Kara i Marcin z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Kara oczekuje deklaracji od Marcina. Ten dalej zwodzi dziewczynę

Coś jest na rzeczy?

Zobacz też: "Hotel Paradise". Nathalia chciała utrzeć nosa niewiernemu Marcinowi? Na randkę z Kamilem zabrała kogoś jeszcze

Więcej o: