"Hotel Paradise". Eliza zoperowała odstające uszy. "Jest tragicznie, popłakałam się trzy razy"

Eliza, znana z piątej edycji "Hotelu Paradise", postanowiła raz na zawsze rozprawić się z kompleksem odstających uszu. Przeszła operację, a zaraz po wybudzeniu relacjonowała swój stan za pośrednictwem Instagrama.

Eliza Milewska popularność zyskała dzięki udziałowi w piątej edycji "Hotelu Paradise". Nastoletnia wówczas modelka była postacią niezwykle kontrowersyjną, a niektórzy widzowie i uczestnicy, delikatnie mówiąc, nie przepadali za nią. Przebojowej brunetce nie udało się wygrać programu, znalazła w nim jednak miłość - Jaya.

Zobacz wideo Klaudia El Duris zdradza, ile przytyła. "Nie czuję się komfortowo"

"Hotel Paradise". Eliza po raz kolejny poprawia urodę

Jay i Eliza do tej pory są ze sobą. Partner Milewskiej wspiera ją w ważnych chwilach. Był także przy jej szpitalnym łóżku, kiedy Eliza wybudzała się z operacji plastycznej uszu. Uczestniczka "Hotelu Paradise 5" zdecydowała się na korektę małżowin, które od lat były jej ogromnym kompleksem. Po przebudzeniu wiedziała już, że przez najbliższe dni będzie zmagała się z nieznośnym bólem, na który chyba nie do końca była przygotowana.

Jest tragicznie. Wczoraj spałam tylko cztery godziny ze stresu, a dzisiaj z bólu nie będę spać pewnie ani godziny. Popłakałam się dzisiaj trzy razy, tak mnie boli. Lekarze mnie uprzedzili, że po operacji może być boleśnie, ale myślałam, że będę bardziej odporna - wyznała.

Eliza MilewskaEliza Milewska Instagram, @eliza.milewska

"Hotel Paradise". Jay mówi o operacji Elizy. "Nie dałem Elizie wystarczająco dużo miłości"

Głos w tej sprawie zabrał również Jay. Partner Elizy przyznał, że operacja ukochanej jest dla niego osobistą porażką. Mężczyzna chciał wyleczyć Milewską z kompleksów, komentarze internautów na temat jej uszu zdecydowanie utrudniły mu tę misję.

Nie chcę uchylić się od odpowiedzialności, że nie dałem Elizie wystarczająco dużo miłości, aby zdjąć z niej kompleks. Mimo to mam nadzieję, że wszyscy ludzie, którzy znaleźli przyjemność w pisaniu tak wielu bolesnych komentarzy, jak np. "Mały, brzydki Dumbo" pod zdjęciem Elizy z dzieciństwa, są teraz z siebie dumni.

Jay o ElizieJay o Elizie Instagram, @jay_dabrowski

Miejmy nadzieję, że Eliza wkrótce wróci do pełni sił i będzie mogła cieszyć się z nowego wizerunku.

Więcej o: