"Hotel Paradise". Eliza kocha medycynę estetyczną. "Daj spokój z tymi zabiegami". Jej odpowiedź nie była miła

Eliza z piątej edycji "Hotelu Paradise" zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem i jeszcze pełniejszymi ustami. Nie wszystkim się to podoba, lecz influencerka postanowiła dobitnie odpowiedzieć przeciwnikom jej przemiany.

Eliza była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek w piątej edycji "Hotelu Paradise". W programie stworzyła relację z Jayem i do dziś tworzy z nim parę. Zakochani postanowili wykorzystać swoje pięć minut popularności i związek ochoczo pokazują w sieci. Założyli wspólny kanał na Youtubie, gdzie raczą internautów romantycznymi przygodami. Ostatnio stali obserwatorzy dostrzegli spore zmiany w wyglądzie Elizy. Influencerka dosadnie napisała, co myśli o wszystkich, którzy ją krytykują.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

Anja RubikAnja Rubik nie zamierza przepraszać za słowa z finału "Top Model". Tłumaczy, dlaczego

"Hotel Paradise". Eliza przeczytała krytyczne komentarze o ustach. Nie gryzła się w język

Pod ostatnimi zdjęciami Elizy na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Uwagę internautów przykuły szczególnie jej powiększone usta. Była uczestniczka "Hotelu Paradise" prezentuje się inaczej niż w programie.

Te usta niepotrzebnie napompowane.
Eliza, taka jesteś ładna, daj spokój z tymi zabiegami. Aż boli, że tak ładna dziewczyna w takie g*wno się pakuje.

Ostatnio coraz częściej wchodzi w reakcje z obserwatorami i odpowiada na nieprzychylne komentarze.

Nikt cię o zdanie nie pytał - po pierwsze, a po drugie - chcę, to pompuję. Proste - odpowiedziała Eliza.

Wprost też przyznała, że na swoim profilu blokuje osoby, którym nie podoba się jej wygląd.

Masakra, zero natury - napisała internautka.
A myślałam że już wszystkie Grażynki poblokowałam - odparła Eliza.

Jednak oprócz odpowiadania na komentarze, influencerka postanowiła zamieścić apel do krytykujących ją osób.

Niestety ludzie uwielbiają innym sprawiać krzywdę poprzez pisanie obraźliwych komentarzy. Idealna opcja dla nich, żeby jakoś wyrzucić z siebie złość. Mam jednak nadzieję, że kiedyś się doczekamy czasów, gdzie każdy będzie mógł robić ze sobą i swoim ciałem, co mu się podoba bez zbędnych komentarzy osób postronnych - zaczęła podniośle.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała Eliza przed zmianą? Zajrzyjcie do naszej galerii w górnej części artykułu.

 

DodaDoda o... kolejnym ślubie. Podsumowała wakacje z Dariuszem Pachutem

Miała jeszcze jedną refleksję. Nie obchodzą jej krytyczne komentarze, lecz się na nie nie zgadza. Dlatego zamierza rozprawić się z niechcianymi internautami.

I don't care, czy wy mnie będziecie cisnąć, że zrobiłam sobie usta i według was wyglądam do dupy. Jedyne, co zrobię, to was zablokuję. Za to są osoby na świecie, którym możecie sprawić ogromną krzywdę takim zachowaniem i przez wasze słowa może stać się wiele złego. Także następnym razem zanim coś napiszecie, zastanówcie się dwa razy i pomyślcie, czy chcecie, żeby waszych bliskich spotkało coś takiego. Taka refleksja ode mnie na dzisiaj i mam nadzieję, że może chociaż do niektórych dotrze, jaką wielką moc mają słowa - dodała.

Zgadzacie się z Elizą?

Eliza z 'Hotelu Paradise' napisała o krytycznych komentarzach dotyczących jej wygląduEliza z 'Hotelu Paradise' napisała o krytycznych komentarzach dotyczących jej wyglądu fot. instagram.com/eliza.milewska

Więcej o: