"Hotel Paradise". Widzowie zażenowani reakcją Elizy. "Poniżej poziomu. Powinna odpaść"

Reakcja Eliza na odejście Klaudii z "Hotelu Paradise" nie spodobała się widzom. Internauci nie szczędzą krytycznych słów uczestniczce randkowego show.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu nie brakowało emocji w "Hotelu Paradise". Z programem pożegnała się Klaudia, która w randkowym show była od samego początku. Jej odejście szczególnie ucieszyło Elizę, która nie ukrywała, że jest bardzo zadowolona z tego powodu. Gdy większość uczestników z trudem powstrzymywała łzy, ona nie potrafiła ukryć satysfakcji i z lekkim uśmiechem na twarzy pożegnała koleżankę z programu. Oliwy do ognia dolała burzliwa dyskusja, która na sam koniec wywiązała się pomiędzy dziewczynami. Padło wiele gorzkich i mocnych słów.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Fani show wściekli na Elizę: Powinna odpaść 

W komentarzach na oficjalnym profilu programu rozpętała się burza. Fani są oburzeni z powodu reakcji Elizy. Bardzo dużo osób uważa, że dziewczyna zachowała się nieelegancko i powinna jak najszybciej opuścić show. Najmłodsza mieszkanka rajskiego hotelu znalazła się w ogniu krytyki internautów.

Powinna odpaść Eliza... Ten szyderczy uśmiech na końcu. Żałosna i tyle. Czekam, aż odpadnie.
Dobra, Eliza co z tobą nie tak? Przez całe rajskie ten uśmiech na twarzy. Rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale miejmy szacunek do drugiej osoby.
Reakcja Elizy obrzydliwa. Ta dziewczyna jest tak fałszywa i zakłamana.
Zachowanie Elizy poniżej poziomu - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Eliza od samego początku budziła wiele kontrowersji. Wcześniej bardzo głośno było na temat jej konfliktu z Mariką. Po tym, jak dziewczyna opuściła rajski hotel, sytuacja na chwilę się uspokoiła. Jak pokazały ostatnie odcinki, sielska atmosfera nie trwała jednak zbyt długo. Czas pokaże, jak dalej potoczą się jej losy w programie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.