"Hotel Paradise". Widzowie zażenowani reakcją Elizy. "Poniżej poziomu. Powinna odpaść"

Reakcja Eliza na odejście Klaudii z "Hotelu Paradise" nie spodobała się widzom. Internauci nie szczędzą krytycznych słów uczestniczce randkowego show.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu nie brakowało emocji w "Hotelu Paradise". Z programem pożegnała się Klaudia, która w randkowym show była od samego początku. Jej odejście szczególnie ucieszyło Elizę, która nie ukrywała, że jest bardzo zadowolona z tego powodu. Gdy większość uczestników z trudem powstrzymywała łzy, ona nie potrafiła ukryć satysfakcji i z lekkim uśmiechem na twarzy pożegnała koleżankę z programu. Oliwy do ognia dolała burzliwa dyskusja, która na sam koniec wywiązała się pomiędzy dziewczynami. Padło wiele gorzkich i mocnych słów.

Justin Bieber, YolaGrammy. Oni nie popisali się doborem kreacji. Strój dinozaura to dla nas za wiele

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Fani show wściekli na Elizę: Powinna odpaść 

W komentarzach na oficjalnym profilu programu rozpętała się burza. Fani są oburzeni z powodu reakcji Elizy. Bardzo dużo osób uważa, że dziewczyna zachowała się nieelegancko i powinna jak najszybciej opuścić show. Najmłodsza mieszkanka rajskiego hotelu znalazła się w ogniu krytyki internautów.

Powinna odpaść Eliza... Ten szyderczy uśmiech na końcu. Żałosna i tyle. Czekam, aż odpadnie.
Dobra, Eliza co z tobą nie tak? Przez całe rajskie ten uśmiech na twarzy. Rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale miejmy szacunek do drugiej osoby.
Reakcja Elizy obrzydliwa. Ta dziewczyna jest tak fałszywa i zakłamana.
Zachowanie Elizy poniżej poziomu - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Eliza od samego początku budziła wiele kontrowersji. Wcześniej bardzo głośno było na temat jej konfliktu z Mariką. Po tym, jak dziewczyna opuściła rajski hotel, sytuacja na chwilę się uspokoiła. Jak pokazały ostatnie odcinki, sielska atmosfera nie trwała jednak zbyt długo. Czas pokaże, jak dalej potoczą się jej losy w programie.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Eliza za dużo miesza w programie. Widzowie mają dość

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: