"Hotel Paradise". Eliza za dużo miesza w programie. Widzowie mają jej dość. "Do domu"

Eliza to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek piątej edycji "Hotelu Paradise". Wszystko wskazuje na to, że widzowie już wyrobili sobie zdanie na jej temat. Niektórzy internauci uważają, że 19-latka zakłóciła spokój w rajskim hotelu. Co takiego wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Piąta edycja "Hotelu Paradise" powoli się rozkręca. Po ostatniej kłótni Elizy i Mariki, podczas której padły bardzo mocne słowa wydawało się, że dziewczyny nie mają szans na zbudowanie pozytywnej relacji. Uczestniczki przy każdej możliwej okazji unikały się i nie szukały nici porozumienia. Sytuacja jednak uległa zmianie w ostatnim odcinku. Obie panie zdecydowały się na rozmowę i wydawało się, że topór wojenny został zakopany. Nic jednak bardziej mylnego. Słowa Elizy nie pozostawiły żadnych wątpliwości. 19-latka tak szybko nie zapomni tego, co usłyszała od swojej koleżanki z programu.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Fani ocenili zachowanie Elizy: Jeszcze sporo namiesza

Ku zaskoczeniu wszystkich Eliza i Marika postanowiły porozmawiać i spróbować dojść do porozumienia. Okazało się, że obie panie mają bardzo podobne charaktery i za wszelką cenę starają się jak najdłużej utrzymać w programie.

Wydaje mi się, że mamy podobne charaktery. Jedna i druga poczuła zagrożenie i to była po prostu walka o dominację - przyznała Eliza.

Wszystko wskazywało na to, że pomimo wcześniejszej kłótni nareszcie udało im się pogodzić i zapomnieć przykre słowa, które skierowały w swoją stronę.

Rozmawiałam z Elizą i doszłyśmy do jakiegoś porozumienia, że jesteśmy całkiem inne, a jednocześnie identyczne. Będziemy jak takie dwie chihuahuały, które cały czas do siebie szczekają i tyle - dodała Marika.

Okazuje się, jednak, że dla Elizy sprawa nie jest taka prosta. Wbrew temu, co zapewniała podczas rozmowy ze swoją koleżanką, dziewczyna nie zamierza budować pozytywnej relacji z Mariką.

Teoretycznie topór wojenny jest zakopany. Natomiast też powiedziała kilka takich słów, które mi pokazały, że mimo wszystko, to jest osoba, którą chce trzymać daleko od siebie - podsumowała Eliza.

Fani natychmiast zareagowali. W mediach społecznościowych rozpętała się burza. Niektórzy internauci surowo ocenili zachowanie Elizy i uważają, że dziewczyna może jeszcze sporo namieszać w programie.

Eliza do domu! Ta jej gestykulacja i sposób nakręcania sytuacji.
Eliza najpierw mówi coś o dziewczynach, a później przymila się do Mariki. Ona jeszcze sporo namiesza - napisali widzowie.

Już niebawem przekonamy się, jak dalej potoczą się losy Elizy w programie. Rajskie rozdanie pokaże, która dziewczyna tak naprawdę będzie musiała pożegnać się z programem.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.