"Hotel Paradise". Dziki spór między Moniką a Hanią. Mocne zarzuty. "Poszło już pismo o zniesławienie"

Hania z "Hotelu Paradise" postanowiła wreszcie wyjaśnić szczegóły kłótni z Moniką. Ma wobec niej poważne zarzuty. Monika już zareagowała.

Finał "Hotelu Paradise" za nami, ale uczestnicy popularnego show TVN7 nie dają o sobie zapomnieć. Na jednym z ostatnich InstaStories Hania wyjawiła, co tak naprawdę wydarzyło się pomiędzy nią a Moniką po finale. Do słów koleżanki z rajskiego hotelu szybko odniosła Monika i zapowiedziała, że sprawą już zajęli się prawnicy.

Zobacz wideo "Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej zakochany w innej! "O miłość trzeba walczyć"

"Hotel Paradise". Hania twierdzi, że Monika rzuciła w nią butelką. Monika zarzuca jej zniesławienie

Uczestniczki "Hotelu Paradise" w rozmowach z Party.pl przyznały, że za sobą nie przepadają i doszło między nimi do kłótni po finale. Teraz Hania zdradziła szczegóły tego wydarzenia. Jak sama przyznała, nie chciała poruszać tego tematu, ale spekulacji pojawiło się tak wiele, że postanowiła wyjaśnić, do czego tak naprawdę doszło. Incydent między uczestniczkami miał miejsce w drodze na lotnisko, po oficjalnym zakończeniu programu. O całej sytuacji opowiedziała na InstaStories.

Czas najwyższy, aby poruszyć temat relacji mojej i Moniki. Do tej pory się nie wypowiadałam, raczej wolałam unikać tego tematu, na wywiadach też nie udzielałam odpowiedzi, ale zauważyłam, że inni uczestnicy to zrobili, także myślę, że kolei na mnie. Chciałabym wam opowiedzieć o tym, co wydarzyło się w autokarze w czasie, kiedy my wracaliśmy już na lotnisko - powiedziała.

Hania twierdzi, że zazdrosna o Mikołaja Monika rzuciła w nią butelką, kiedy grupa była w drodze na lotnisko.

Siedziałam razem z Mikołajem i po prostu normalnie, jak kumple rozmawialiśmy ze sobą, śmieszkowaliśmy, ale Monika chyba nie mogła znieść widoku nas razem i postanowiła rzucić we mnie, prosto w głowę, butelką. Ja rozumiem, że ja mam swoje za uszami, ja też nie byłam całkiem fair zawsze, ale nigdy w życiu nie byłam w taki sposób agresywna do jakiegokolwiek uczestnika - wyznała na InstaStories.

'Hotel Paradise'. Hania'Hotel Paradise'. Hania fot. screen intagram.com/hania.hotelparadise6

Więcej zdjęć z programu "Hotel Paradise" znajdziesz w galerii na górze strony.

Na reakcję Moniki nie trzeba było długo czekać. Sprawę skomentowała m.in. na stronie Wykop.pl.

Ostatni raz komentuję - nigdy w życiu nikogo nie uderzyłam ani nie rzuciła w nikogo butelką. Było przy tym 20-kilka osób z hotelu i produkcja, która to potwierdzi - napisała .

Jedna z obserwatorek z Instagrama zapytała Monikę o znikające komentarze, zarzucając jej, że specjalnie pozbywa się tych nieprzychylnych wpisów. 

Czemu usuwasz negatywne komentarze? Prawda w oczy kole? - zapytała. 

Monika od razu odpisała, że sprawą już zajęli się prawnicy.

Bo nigdy nic takiego nie miało miejsca. Poszło już pismo z kancelarii o zniesławienie. Pozdrawiam - odpisała.

Wygląda na to, że konflikt między Hanią a Moniką wszedł właśnie na zupełnie inny poziom. Jak potoczy się dalej? Będziemy na bieżąco relacjonować, jak rozwiązała się sporna sytuacja między uczestniczkami "Hotelu Paradise".

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zachowanie Patryka po finale zaskoczyło wszystkich

Zobacz też: Meghan Markle i książę Harry otrzymają nagrodę. Za co? Rodzina królewska nie będzie zadowolona

Więcej o: