"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej już zakochany w innej! Poznał ją przed programem. Szokujące wyznanie

Po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że Maciej się zauroczył. Wybranką uczestnika jest kobieta, którą poznał jeszcze przed programem. Co na to widzowie? Uważają, że ten eksperyment nie miał prawa się udać.

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za nami. Prapremierowy odcinek serii został udostępniony na platformie streamingowej Player tydzień przed oficjalną emisją w antenie TVN. Znamy już ostateczne decyzje par. Nie obyło się bez kłótni i nagłych zwrotów akcji. W przypadku Marty i Macieja wydawało się, że sprawa jest już dawno omówiona i zamknięta, ale Maciej postanowił wykorzystać spotkanie z ekspertkami do "prania brudów". Po zakończeniu programu radośnie przyznał, że się zauroczył i już buduje nową relację.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej po programie się zauroczył

Po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ekipa wpadła do uczestników, aby sprawdzić, jak radzą sobie po programie. Widzów najbardziej zaskoczył szampański nastrój Macieja. Mężczyzna cały w skowronkach opowiadał o nowym zauroczeniu. Jak sam wyznał - "o miłość trzeba walczyć". To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że w programie niespecjalnie starał się o względy Marty. Nową wybranką gwiazdora disco polo jest Patrycja, która przed programem dała mu kosza. Jak się okazuje, to właśnie z tego powodu odrzucony Maciej postanowił przystąpić do eksperymentu. Po wystąpieniu mężczyzny w programie stwierdziła, że sama się oszukiwała i jednak jest nim zainteresowana. 

Przed programem próbowałem do pewnej kobiety dotrzeć. Dostałem jasny sygnał, że nie mam w ogóle szans i dlatego zgłosiłem się do eksperymentu. Zauważyłem, że po zakończeniu programu doszło do niej, że to, co powiedziała mi wcześniej... No zdała sobie sprawę, że sama siebie okłamała, oszukała swoje uczucia. O miłość trzeba walczyć. Jestem zauroczony, ale z dystansem. Mam dużo wolnego czasu i poświęcam go teraz na budowanie relacji z Patrycją - powiedział.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Maciej'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Maciej fot. screen Player

Więcej zdjęć Marty i Macieja z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u Marty po zakończeniu programu? 

Ekipa "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odwiedziła też Martę. Co po miesiącu od zakończenia programu dzieje się w życiu uczestniczki? Nie da się ukryć, że jest bardzo zawiedziona przebiegiem eksperymentu i przykre słowa wypowiedziane przez Macieja w trakcie finału nadal tkwią w jej głowie. 

Cały czas gadam, że się niczym nie przejmuję, ale tak naprawdę się przejmuję - wyznała.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta fot. screen Player

W rozmowie z bliskimi uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że traktowała eksperyment i ślub bardzo poważnie, a także wiązała z programem duże nadzieje. Z tej racji niepowodzenie tego przedsięwzięcia jest dla niej bolesne. 

Cały czas jest skupiona na tym temacie. Cały czas myśli o tym, że to nie wyszło, że padły słowa, które były dla niej za mocne. Ona liczyła w głębi serca, że ktoś tak magicznie machnie różdżką i znajdzie dla niej partnera życiowego i będą żyli długo i szczęśliwie - wyznała ciocia Marty.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie bezlitośni wobec Macieja. "To się nie mogło udać"

Co na temat nowej partnerki Macieja sądzą widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Uważają, że dziewczyna jest interesowna i dopiero po jego wystąpieniu w telewizji nagle zmieniła nastawienie. Fani serii zarzucają też Maćkowi, że przystępując do eksperymentu, nie był szczery. Wchodząc do programu, nie był otwarty na nową relację i eksperyment nie miał prawa się udać. 

Dobre. Nie chciała Maćka, ale zobaczyła, że będzie gwiazdor w TV i już go chce. Ps. Czekam już na foteczkę na Insta.
A może, pomimo że się dostał do programu, to kręcił na boku? Nie wiemy tego.
I właśnie się wyjaśniło, dlaczego Maciej tak od początku był negatywnie nastawiony do Marty. Miał ciągle w głowie obraz tamtej kobiety i wszystko w Marcie porównywał do niej. Z takim podejściem to się nie mogło udać - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Jak sądzicie, czy Maciej naprawdę próbował zbudować relację z Martą?

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk podsyca plotki. Pokazał tajemniczą kobietę. Wymowne słowa

Więcej o:
Copyright © Agora SA