"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk podsyca plotki. Pokazał tajemniczą kobietę. Wymowne słowa

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już 29 listopada. Patryk sprytnie wykorzystał tę chwilę i pokazał zdjęcie z tajemniczą kobietą. Fani eksperymentu trzymają kciuki, aby za wielkim balonem w kształcie serca chowała się jego programowa żona, Marta.

Już za chwilę poznamy ostateczne decyzje uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnośnie  przyszłości ich małżeństw. W przypadku Marty i Macieja sytuacja jest już przesądzona. Para jeszcze przed finałowym odcinkiem zdecydowała, że nie ma między nimi chemii i mogą zostać jedynie dobrymi znajomymi, chociaż i na to szanse są nikłe. W przypadku Justyny i Przemka widzowie także nie przewidują spektakularnego sukcesu. Największe nadzieje na powodzenie eksperymentu daje małżeństwo Marty i Patryka. Czy to właśnie im uda się stworzyć prawdziwy związek po programie

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk podsyca plotki. Pokazał tajemniczą kobietę

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku programu są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, ale zgodnie z klauzulą poufności, nie mogą zdradzać zakończenia eksperymentu przed emisją finałowego odcinka. Na Instagramie Patryka często pojawiają się zdjęcia z kobietą, której tożsamość jest ukryta. Fani doszukują się znaków, że to właśnie Marta i ich małżeństwo zawarte w programie przetrwało.

Wygląda na to, że tuż przed finałem Patryk postanowił podsycić atmosferę i po raz kolejny pokazał zdjęcie z "ukochaną". Na udostępnionej fotografii widzimy siedzącą na kanapie kobietę, która trzyma w dłoni wielki, czerwony balon w kształcie serca, który oczywiście zakrywa jej twarz. Do publikacji mężczyzna dodał wymowny opis zwieńczony emotikoną z serduszkami.  

Nareszcie w domu - napisał.

Zdjęcie jest na tyle niewyraźne, że trudno dopatrzeć się jakichkolwiek znaków szczególnych, które sugerowałyby, że za balonem ukrywa się Marta. Z pewnością taka informacja bardzo ucieszyłaby widzów, bo już od samego początku serii właśnie tej parze kibicują najbardziej.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Patryk pokazał tajemniczą kobietę'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Patryk pokazał tajemniczą kobietę fot. instagram.com/aniskopatryk

Więcej zdjęć Marty i Patryka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

W prapremierowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który z tygodniowym wyprzedzeniem emitowany jest w serwisie streamingowym Player, w związku Marty i Patryka odbyły się pierwsze poważne rozmowy na temat wspólnej przyszłości i zamieszkania razem.

Mężczyzna stwierdził, że żona powinna wprowadzić się do niego, bo ma własne lokum i Marta mogłaby zrezygnować z niepewnego wynajmu. Marta na początku była skłonna zgodzić się na takie rozwiązanie, ale po dłuższych rozważaniach stwierdziła, że to mąż powinien przeprowadzić się do niej, bo ma szansę na awans w pracy.

Wygląda na to, że nieporozumienia związane z przeprowadzką mogły spowodować pierwsze poważne konflikty w związku. Czyżby nieporozumienia doprowadziły do rozpadu małżeństwa, a Patryk na Instagramie chwali się już nową partnerką? O tym, jakie są ostateczne decyzje uczestników, przekonamy się już 29. listopada. Widzowie Playera finał zobaczą już 22. listopada. 

Zobacz też: Ile lat ma Viki Gabor? To już nie jest mała dziewczynka z "The Voice Kids" [ZDJĘCIA]

Więcej o: