Ile lat ma Viki Gabor? To już nie jest mała dziewczynka z "The Voice Kids" [ZDJĘCIA]

Viki Gabor bardzo często postrzegana jest za o wiele starszą, niż jest w rzeczywistości. Fani zarzucają wokalistce robienie zbyt mocnego makijażu, który dodaje jej lat. Od debiutu w "The Voice Kids" Gabor bardzo się zmieniła. W jakim jest teraz wieku?

Viki Gabor właśnie wydała album i pojawiła się w TVP, aby zaśpiewać utwór z nowej płyty. W piosence zdradza, jak się czuje, dorastając w blasku fleszy. Nastoletnia wokalistka postanowiła odnieść się do zarzutów, które często pojawiają się na jej temat w mediach.

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Ile lat ma Viki Gabor? Od czasu pierwszych przesłuchań w "The Voice Kids" bardzo się zmieniła

Viki Gabor pojawiła się w jednym z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie". Nie obyło się bez zdjęcia z prowadzącymi, których twarze nie schodzą ostatnio z pierwszych stron kolorowych magazynów. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ochoczo zapozowali z wokalistką.

Viki Gabor z powodzeniem rozwija karierę. Właśnie wydała nowy album "ID" i w programie zaśpiewała utwór z płyty, który także zdradza jej wiek - "15 lat". W kawałku rozprawiła się z tym, jak postrzegana jest przez osoby, które jej nie znają. Dorastająca dziewczyna jest nieustannie krytykowana za mocny makijaż i intencjonalne postarzanie się, aby wyglądać na dojrzalszą, niż jest w rzeczywistości. W jednym z wywiadów zapytano ją nawet, czy powiększała ostatnio usta. Gabor przyznaje, że lubi eksperymentować z makijażem i strojem, bo to pozwala jej wyrazić siebie, ale sugerowanie jej zabiegów medycyny estetycznej w tak młodym wieku jest absurdalne. W jednym z ostatnich wywiadów z radiem Eska wyznała, że najgorszy rodzaj krytyki spotyka ją ze strony starszych kobiet.

Moim zdaniem ubieram się stosownie na swój wiek. Jestem w branży muzycznej, więc ten make-up i te looki sceniczne są potrzebne. (...) Mam ogromny dystans do siebie. (...) Na Insta to już lecą grubo. To też jest śmieszne. Starsze panie piszą, że powinnam wracać do szkoły i strasznie po mnie jadą - powiedziała.

15-latka zdaje się nie przejmować negatywnymi opiniami i robi swoje, ale wczytując się w tekst nowej piosenki, można odczuć, że to, jak jest postrzegana publicznie, nie jest jej całkowicie obojętne.

Napisano moją przyszłość, widzą mnie w tym kraju jak obcy ptak - czytamy w tekście piosenki.

W tekście do piosenki "15 lat" wokalistka podkreśliła, że często zarzuty wobec niej są krzywdzące i mijają się z prawdą.

Czy oni myślą, że poznali mnie? Czy oni wiedzą, że te słowa ranią mnie? - zaśpiewała.

Na końcu utworu podkreśliła, że to, jak jest postrzegana, nie stanie jej na drodze do realizacji marzeń. 

Mogę iść tam, gdzie chcę, nie zatrzymasz mnie - czytamy w tekście.

Viki Gabor w 'Pytaniu na śniadanie'Viki Gabor w 'Pytaniu na śniadanie' fot. kapif.pl

Więcej zdjęć Viki Gabor znajdziesz w galerii na górze strony.

Viki Gabor debiutowała w "The Voice Kids". Miała 12 lat

Viki Gabor dorasta i zmieniała się na oczach widzów. Dziewczyna zaistniała podczas przesłuchań w ciemno w programie "The Voice Kids", mając zaledwie 12 lat. To wtedy poznała ją cała Polska. Jej największa popularność przyszła wraz ze zwycięstwem w Eurowizji Junior. Od tamtego czasu bardzo się zmieniła. Nie jest już dziewczynką, ale dorastającą nastolatką, która ten trudny proces przechodzi na oczach całego kraju. Komentarze na temat jej wyglądu są niestety nieodłącznym elementem życia w show-biznesie i bywają bardzo przykre. 

W komentarzach na YouTube fani wokalistki pozytywnie zareagowali na nowy utwór i zwrócili uwagę na wszechobecny w sieci hejt.

Piosenka jest naprawdę piękna i wzruszająca. Viki, nie jesteś obcym ptakiem w tym kraju, to ludzie w tym kraju nie są dobrzy! Bardzo podoba mi się też teledysk, jest jednym z najlepszych jak do tej pory. Viki pięknie wygląda i ma wyjątkowo trafiające w mój gust stylizacje. Gratuluję ci dziewczyno świetnej płyty.
Nie rozumiem, dlaczego Viki jest tak hejtowana. Ona jest po prostu uzdolniona i ludzie jej zazdroszczą. Viki ma rację, te słowa mega ranią i osoby, które piszą na jej temat złe rzeczy, powinni przemyśleć, co robią.
Jestem pod wrażeniem, jak mocno dojrzałaś Viki. Świetna piosenka, która daje dużo do myślenia - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba nowa piosenka Viki Gabor?

 
 
 

Zobacz też: Viki Gabor pozuje przed lustrem, a fani patrzą na jej rękę. Ale "dziara"!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.