"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy decyzje par. Takiej kłótni jeszcze nie było. Poszło o papier toaletowy [SPOILER]

Na platformie Player.pl przedpremierowo pojawił się finałowy odcinek ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Decyzje uczestników mogły zaskoczyć widzów. Które pary przetrwały?

Ósma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nieco różniła się od poprzednich. W tym sezonie w matrymonialnym eksperymencie udział wzięło dwóch rozwodników i samodzielna mama. W finałowym odcinku programu, który pojawił się przedpremierowo na platformie Player.pl, poznaliśmy ostateczne decyzje uczestników. Czy któreś z małżeństw przetrwało?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy decyzje par. Tego się nie spodziewaliśmy! [SPOILER]

Na początek z ekspertkami spotkali się Patryk i Marta. Podczas programu to właśnie ta para dogadywała się najlepiej. Uczestnicy postanowili kontynuować małżeństwo, kwestia wspólnego zamieszkania nadal pozostała jednak nierozwiązana. Po miesiącu kamery zastały Martę samą. Okazało się, że jej mąż nie chce przeprowadzić się do Bielska-Białej. Kobieta wciąż ma nadzieję, że wszystko się ułoży i nie chce przekreślać relacji.

Później swój wybór ogłosili Maciej i Marta. W przypadku tej pary sytuacja była jasna i wszyscy spodziewali się, że uczestnicy zdecydują się na rozwód. Podczas spotkania z ekspertkami doszło jednak do ostrej wymiany zdań między małżonkami. Mężczyzna miał pretensje, że żona oczekiwała od niego bliskości. Przeszkadzało mu też to, iż rzekomo chodziła przy nim nago. Marta stanowczo zaprzeczyła jednak, jakoby taka sytuacja miała miejsce.

Tak konfabulujesz, tak zmyślasz - zarzuciła mężowi katowiczanka.

Maciej stwierdził też, że jego programowa partnerka jest bałaganiarą. W pewnym momencie poruszona została kwestia… papieru toaletowego.

Papier toaletowy, który tak naprawdę w dziwnych, że tak powiem strukturach kuleczek, wałków cały czas wychodził z łazienki do pokoju(...) Zaczęło to do mnie dochodzić, że coś jest nie halo - emocjonował się uczestnik.

Jako ostatni przed ekspertkami zjawili się Justyna i Przemek. Małżonkowie byli w bardzo dobrych nastrojach. Zdradzili, że nadal planują być razem i mają już wspólne plany na przyszłość. Para zamierza na razie mieszkać w Warszawie, docelowo planują jednak przeprowadzkę do poznania. Kiedy po miesiącu kamery odwiedziły uczestników, wciąż byli razem. Zapowiedzieli, że cały czas pracują nad swoją relacją. Oboje zadeklarowali również, iż są bardzo szczęśliwi.

Spodziewaliście się takiego zakończenia ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.