"Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy dalsze losy par. Zaskakujący zwrot akcji

Na platformie Player.pl pojawił się odcinek specjalny, w którym poznaliśmy dalsze losy uczestników ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy któreś z małżeństw przetrwało?

We wtorek 22 listopada na platformie Player.pl przedpremierowo pojawił się finałowy odcinek ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazało się, że aż dwie pary postanowiły dać sobie szansę. Rozpadło się jedynie małżeństwo Marty i Macieja, którzy udział w eksperymencie zakończyli awanturą o papier toaletowy. Producenci show przygotowali dla fanów niespodziankę. We wspomnianym serwisie streamingowym pojawił się dodatkowy epizod programu, w którym poznaliśmy dalsze losy par.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Czy ten eksperyment ma sens? Te związki zakończyły się rozwodem"Ślub od pierwszego wejrzenia". Te związki zakończyły się rozwodem

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy dalsze losy par. Zaskakujący zwrot akcji

W finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wiele kwestii pozostało niewyjaśnionych. Jedną z nich było wspólne zamieszkanie Marty i Patryka. Kiedy po miesiącu kamery odwiedziły parę, zastały uczestniczkę samą. Okazało się, że jej mąż nie chce przeprowadzić się do Bielska-Białej. W bonusowym odcinku dowiedzieliśmy się, że małżeństwo się rozpadło. Byli partnerzy zarzucali sobie nawzajem brak zaangażowania.

Uświadomiłem sobie, że na razie to tylko ja się staram, ja do niej jeżdżę, a z jej strony nie widzę zaangażowania. Zadeklarowałem, że się do niej przeprowadzę. Chciałem, żebyśmy byli razem - twierdził Patryk.

Marta utrzymywała z kolei, że to jej bardziej zależało na tej relacji.

Wydawało mi się, że moje zaangażowanie było mocniejsze. Ja już byłam nastawiona konkretnie na to działanie - wyznała przed kamerami.

Na koniec Patryk zasugerował też, że Marta zależało wyłącznie na zdobyciu popularności. Mężczyzna przyznał także, że spotyka się z nową kobietą. Przy okazji wbił szpilę programowej żonie, dając do zrozumienia, iż jest mało rozrywkowa i nieskłonna do poświęceń.

Małżeństwo Justyny i Przemka również nie przetrwało. Uczestnik zdradził, że żona poinformowała go o zakończeniu relacji za pośrednictwem SMSa. Poznanianin wyznał też, iż ma pretensje do byłej partnerki o zbytnią szczerość przed kamerami. W odcinku specjalnym "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystąpili też koledzy Przemka, którzy otwarcie dali do zrozumienia, że cieszą się z rozpadu małżeństwa przyjaciela. Żaden z nich nie polubił bowiem jego żony.

Nie do końca cieszyłem się życiem. Byłem hamowany przez Justynę - podsumował uczestnik.

Kamery odwiedziły też Macieja. Uczestnik zdradził, że nie utrzymuje z programową żoną żadnego kontaktu. Nawiązał natomiast znajomość z innymi uczestnikami show. Przyznał też, że jest zakochany i układa sobie życie z nową partnerką.

W odcinku specjalnym nie pojawiły się natomiast Marta i Justyna. Myślicie, że uczestniczki zdecydują się zabrać głos w mediach społecznościowych?

Więcej o: