Fanki zakochały się w stylizacji Małgorzaty Rozenek. "Te złote słupki są boskie!"

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas ostatniego wydania "Dzień dobry TVN" miała na sobie jasny zestaw składający się z rozszerzanych spodni i swetra. Uwagę zwracały jednak nietypowe buty prezenterki.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński od kilkunastu tygodni prowadzą "Dzień dobry TVN". Prezenterka wcześniej ujawniła, że było to jej wielkie marzenie. Angaż gwiazdy wywołuje jednak wiele kontrowersji. Niedawno pojawiły się plotki, że jej przyszłość w śniadaniówce stoi pod znakiem zapytania, ale sama zainteresowana zdementowała je w rozmowie z Plotkiem. Po ostatnim wydaniu programu Małgorzata Rozenek-Majdan otrzymała wiele komplementów, jednak dotyczyły one stroju, a zwłaszcza butów.

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Rozenek odpowiedziała Rusin. Pokazała klasę

Małgorzata Rozenek-Majdan komplementowana za stylizację. Internautki szaleją na punkcie butów

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z nietuzinkowego stylu ubierania. Wiele razy jej modowe wybory były szeroko komentowane. Gwiazda lubi krzykliwe dodatki, nie boi się kolorów i nietypowych kreacji. Wystarczy przypomnieć jej sukienkę z ostatniego Balu Fundacji TVN, która przypominała zbroję.

Na planie "Dzień dobry TVN" widzimy ją jednak w prostych i stonowanych stylizacjach. Podczas ostatniego wydania miała na sobie eleganckie, kremowe spodnie i prosty sweter w tym samym odcieniu. Do tego zestawienia dobrała złote szpilki na słupku i to one zwróciły największą uwagę. Pod nagraniem z programu pojawiło się mnóstwo komentarzy, które dotyczyły stroju prezenterki.

Przepiękne buty i cały outfit.
Czy ktoś już wie, co to za buty?
Te złote słupki są boskie!
 

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska zdradziła swój obwód pasa. Ile ma centymetrów w talii?

A wam przypadła do gustu najnowsza stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz też: Małgorzata Rozenek o koszmarze z czasów szkolnych. "Zdarza mi się do tej pory, przyrzekam, budzić w nocy"

Więcej o: