"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzów czeka niespodzianka po finale. Będzie wiadomo, co dalej z mieszkaniem Marty i Patryka

Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie potwierdził, że stacja wyemituje dodatkowy odcinek serii. Widzowie wreszcie się dowiedzą, czy Marta i Patryk porozumieli się w sprawie wspólnego mieszkania.

29 listopada na antenie TVN zostanie wyemitowany finał  "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Większość widzów zna już zakończenie, bo odcinki dostępne są z tygodniowym wyprzedzeniem na platformie Player. Producenci tym razem zaskoczyli i przygotowali prawdziwą gratkę dla fanów. Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie potwierdził, że będzie dodatkowy odcinek show.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Producenci zaskoczyli widzów. Będzie dodatkowy odcinek

Przemek w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" został przez ekspertów połączony z Justyną. Justyna była jedną z najczęściej krytykowanych uczestniczek. Zarzucano jej nieustanne zmiany nastrojów i wieczne niezdecydowanie. W finałowym odcinku para zadeklarowała, że pozostaje w małżeństwie. Kiedy po miesiącu od zakończenia programu ekipa show odwiedziła uczestników, dowiedzieliśmy się, że Justyna i Przemek wyznali sobie miłość i są szczęśliwi.

Jak dalej potoczyły się ich losy? Przemek właśnie zdradził, że produkcja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowała dodatkowy odcinek. Ta wiadomość to prawdziwa gratka dla fanów, którzy przez cały sezon śledzili losy bohaterów i są ciekawi, co zmieniło się po dłuższym czasie od zakończenia.

Wiele osób pyta, to ja odpowiem. Dziś na Player dodatkowy odcinek - napisał.

W przypadku Marty i Patryka po miesiącu od zakończenia "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ich status związku był nadal niejasny. Mężczyzna po finale przeprowadził się do ukochanej, ale kiedy ekipa filmowa odwiedziła Martę, ta wyznała, że Patryk niespodziewanie wyjechał bez słowa. To wzbudziło wątpliwości co do przyszłych losów ich związku. Wygląda na to, że ciekawość widzów zostanie zaspokojona.

Dodatkowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany 29 listopada po 21.35 na platformie streamingowej Player.pl.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek zdradza, że będzie dodatkowy odcinek. To prawdziwa gratka dla fanów'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek zdradza, że będzie dodatkowy odcinek. To prawdziwa gratka dla fanów fot. screen instagram.com/pan_theera

Więcej zdjęć Przemka i Justyny z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Wiadomość o dodatkowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ucieszyła wszystkich fanów i w komentarzach na Facebooku nastąpiło nagłe poruszenie. Według widzów taki materiał powinien być stałym elementem programu. Do tej pory ekipa filmowa odwiedzała uczestników zaledwie miesiąc po zakończeniu show, a to według fanów serii stanowczo za krótki czas, aby sprawdzić, czy eksperyment naprawdę się udał. Najlepiej widać to było na przykładzie Marty i Patryka, którzy nawet po miesiącu od finału mieli nadal nierozwiązaną kluczową kwestię dotyczącą wspólnego lokum.

A już myślałam, że to będzie nudny wieczór bez "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
No to nic, trzeba uprażyć popcorn!
W zasadzie to myślę, że taki odcinek powinien być normą w każdej edycji. Swoją drogą, ciekawe, czemu nie robią takiego obowiązku w umowie? Wypowiedzenia się po dłuższym czasie od zakończenia eksperymentu? Dopóki nie będzie takiego zapisu w umowie, to zawsze trafi się ktoś, kto nie będzie się chciał wypowiedzieć.
Ja obstawiam, że Marta i Patryk nadal są razem - czytamy w komentarzach. 

Jesteście ciekawi dalszych losów uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zgrzyt u Marty i Patryka. To, co stało się potem, zaskoczyło wszystkich [SPOILER]

Więcej o: