"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna zachwycona finałem "Rolnika". Oceniła dobór par

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła finał programu "Rolnik szuka żony". Jak wypadło show konkurencyjnej stacji? Postawiła na szczerość.

Justyna Hołubowicz z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obejrzała finał matrymonialnego show TVP1 i opinią podzieliła się na Instagramie. Co partnerka Przemka sądzi o ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony"? Pogratulowała uczestnikom i produkcji.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna zachwycona finałem programu "Rolnik szuka żony"

Justyna ze "Ślubu  od pierwszego wejrzenia" opublikowała na InstaStories zdjęcie ekranu telewizora z widocznym zakończeniem programu "Rolnik szuka żony". 27 listopada wyemitowano finałowy odcinek kultowego programu TVP1. Jak się okazało, aż czterech spośród pięciu uczestników odnalazło w programie miłość, więc produkcja z pewnością może świętować sukces.

Justyna, która w programie stacji TVN poznała Przemka, finał ma już za sobą. Para spotkała się z ekspertkami i wyraziła chęć pozostania w małżeństwie. W materiale przedstawionym w programie dowiedzieliśmy się, że Justyna i Przemek mają też za sobą miłosne wyznanie. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze pogratulowała twórcom i uczestnikom programu "Rolnik szuka żony". Do fotografii dodała wymowny podpis. 

Skuteczność 80 proc. Brawo! Da się? Da! - napisała.

Czy to przytyk do produkcji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Nie da się ukryć, że ta wyjątkowo podpadła. Widzowie zarzucają twórcom programu, że zamiast skupiać się na właściwym dobraniu par, stawiają na konflikty i naumyślnie niedopasowanie uczestników, aby show było bardziej atrakcyjne dla widzów. Związek Marty Podbioł i Macieja, który od pierwszych wspólnych chwil pary jest wręcz farsą, według widzów potwierdza tę teorię.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna fot. instagram.com/justyna_wypieczone

Więcej zdjęć Justyny i Przemka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Ostateczne decyzje uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są już znane większości widzów, bo show przedpremierowo emitowane jest na platformie streamingowej Player, ale dopiero 29 listopada program zostanie pokazany w telewizji. Po oficjalnej emisji programu z pewnością zobaczymy gorące komentarze uczestników, które pojawią się w sieci. Jak na razie do oficjalnego końca programu zobowiązani są do przestrzegania klauzuli poufności. Jak dalej potoczyły się ich losy. Ta zagadka wkrótce zostanie rozwikłana.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Magda prawie pół roku po weselu sprzedaje suknię ślubną. Mówi o relacji z Sewerynem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.