Radosław Liszewski z zespołu Weekend sprzedaje willę na Podlasiu. Tanio nie jest, ale ma asa w rękawie

Radosław Liszewski przeprowadził się do Warszawy. Wokalista zespołu Weekend wystawił tym samym na sprzedaż swoją willę na Mazurach. Choć cena powala, nieruchomość na ogromny atut.

Wokalista zespołu Weekend, Radek Liszewski, wystawił na sprzedaż swoją willę na Podlasiu. Muzyk disco polo przeprowadził się do Warszawy, aby być bliżej swoich synów. Cena, jaką trzeba zapłacić, aby nabyć dom gwiazdy, zwala z nóg. Liszewski przekonuje jednak, że nieruchomość ma potężny atut.

Zobacz wideo Zenek Martyniuk: Nie rozgraniczam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które wpadają w ucho

Radek Liszewski sprzedaje willę na Podlasiu. Cena zwala z nóg

Liszewski przeprowadził się do stolicy wraz ze swoją żoną pod koniec lata. Małżeństwo podjęło tę decyzję, aby być bliżej swoich synów. Piosenkarz w rozmowie z "Faktem" przyznał także, że mieszkanie w Warszawie jest dla niego o wiele bardziej wygodne w kontekście pracy. Jak przekonuje, wszędzie ma teraz blisko.

W stolicy mieszkali już nasi synowe, wiec postanowiliśmy się tu przenieść, by być bliżej nich. Tu mam wszystko pod nosem, co jest związane z moją pracą, a stamtąd każda sprawa to wyprawa na cały dzień. Teraz jak idę do telewizji, pije kawę i wskakuję do studia, a na Podlasiu zawsze musiałem nadrabiać 600 km tam i z powrotem - przekonuje Liszewski.

Tymczasem na sprzedaż trafiła posiadłość piosenkarza znajdująca się w Sejnach na Podlasiu. Aby zamieszkać w domu Liszewskiego, należy zapłacić "jedyne" dwa miliony złotych. Jak przekonuje muzyk, największym autem budynku jest jego bezkosztowość.

Tam jest prawie 200-metrowy piękny dom z działką i widokiem na jezioro. Jest tam pięć pokoi i garaż. Dom nie wymaga też żadnego nakładu, bo jest samowystarczalny. Dzięki instalacji fotowoltaicznej o mocy 20 kW budynek sam się ogrzewa i jest bezkosztowy - wychwala nieruchomość muzyk disco polo.

Aby zobaczyć zdjęcia z willi Liszewskiego na Podlasiu, wejdźcie do galerii na góry strony. Chcielibyście zamieszkać w domu Liszewskiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.